Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör, elgyengült, széttört...

Göndör, elgyengült, széttört hajat helyrehozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Göndör, barna hajam van. Pár éve iszonyat dús volt, hatalmas, vastag copfom volt, ez azonban kb a felére csökkent.


Most a hátam közepéig ér, de alig göndör, pár óráig csak hajmosás után, másnap már csak hullámos.


Fructis göndör hajra samponnal mosom évek óta, ma vettem szintén Fructis 10-in 1 pumpás ápolót, és ricinus olajat.


[link]


[link]


Az előtte képek-szerű nekem is, olyan szénaboglya, semmilyen.

Sokat van copfban a fejem tetején, anyukám szerint ezzel teszem tönkre.

Ha levágom, és elkezdem heti 1x a ricinus kúrát, rendbe jöhet?

20 napos Kollagén kúra 15. napján vagyok, ebben is reménykedek, később tervezek venni kovaföld kapszulát is. Nem vasalom, pár naponta fésülöm csak, hetente mosom.


Tudnátok tippeket adni, hogyan hozhatnám rendbe a gyenge, kilógott hajam?


2020. febr. 25. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Le kell vágni, és normális termékekkel ápolni. A fructis nem az. Menj fodrászkellékesbe, ott vegyél száraz/göndör hajra való sampont és balzsamot.
2020. febr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Toriiii66 ***** válasza:
Bocsi hogy későn válaszolok, én is garnier fructist használok és csodát tett a hajammal! A copf tényleg nem tett jót neki. Le kell vágatni sajnos. Ha göndörebbet szeretnél hajhabot tegyél rá nyomkodd felfelé
2020. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!