Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy nagyon elhanyagolt zsíros...

Leiyla kérdése:

Egy nagyon elhanyagolt zsíros korpás hajat ami egy évig nem volt megvosva hogyan lehet helyrehozni? Teljesen összevan állva.

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ollóval
2019. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Először is: aztak* rva xD

Ha nem volt mosva, akk gondolom vágva se volt, mert ki nyúlna ahhoz, szóval minden 3. nap mossad szerintem, minden alkalommal 2x samponozd, és vmi fancy vitaminos sampont használj. Semmiképp ne mosd naponta mert akkor kimosod a természetes olajokat amik kellenek a hajadnak. Ha már kicsit jobb az állapota, akkor menj és vágasd le. Idő lesz míg újra visszanyeri a hajad a természetes állapotát, már ha egyáltalán vissza fogja :S

Megkérdezhetem h h mentél ki emberek közé ilyen fejjel? :"D

2019. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy magára hagyott öregasszonyról tudom csak elképzelni hogy ilyen elforduljon valakivel... nem hiszem el hogy nem viszketett az a fejbőr
2019. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kimondta hogy az én hajamrólvan szó?
2019. márc. 3. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!