Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam világosbarna, nyáron...

A hajam világosbarna, nyáron sötét barnára festettem, majd kiszőkítettem, a tetejéből 15 cm barna maradt. Most pedig nől lefelé az eredeti hajszínem, most 3 szinű a hajam. Azt olvastam szódabikarbónával kijön a festék. A szőke résznek lesz baja?

Figyelt kérdés
2020. febr. 25. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkàbb menj el egy fodrászhoz,rendbe tudja hozni.Nekem világos szőkére volt festve sokáig,és szerettem vola visszanyerni az eredeti színem ( sötét szőke).Eleinte próbàlkoztam sötétebb hajfestékekkel,de mindig rossz lett,kikopott és elég fos színe lett.Aztàn elmentem fodrászhoz és szépen befestette a megfelelő árnyalattal,amely arànyosan kopott ki a lenövéssel és már 2,5 éve nem festettem a hajam.És egyszínű az egész.
2020. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt csak fodrász tudja helyrehozni.
2020. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!