Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék tanacsot kerni a...

Szeretnék tanacsot kerni a hajfestessel kapcsolatban. Megtori e a hajat a szoke?

Figyelt kérdés
Szoval feket hajam van mar lassan 3 eve es arra gondoltam hogy vilagos barna ombert szeretnek festetni a vegere...kb feleve nem festettem ujra a feketet .....nagyjabol ki van kopva de azert eleg sotet...az a kerdesem h lehet (kiszivatas) nelkul vilagos barnat festetni? Vagy nem? Ha nem akkor a szokites nagyon megtori a hajat? Valaszokat elore is koszonom
2020. márc. 1. 21:24
 1/3 cameronmonaghanbabee ***** válasza:

Egyszer volt szőkítve hajam, és nem töredezett el tőle. Bár én nem feketéből mentem át, hanem rózsaszínből.

Amúgy hajfüggő is, mert hiába csak egyszer szőkítettem a hajam, rengetegszer volt már festve és semmi baja.

2020. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszer egy elrontott szemöldöktetkó miatt a szőkesbarna hajam be kellett festenem nagyon sötét barnára. Szinte sírva mentem el a fodrászhoz, hogy csináljon velem valamit, úgy néztem ki mint egy cigánylány. ( a szoli akkor hiba volt pluszban)

Bemelírozta háromszor a hajam, nagyon kicsit vágott a végéből, és újra olyan volt majdnem mint előtte, pár sötét tincset leszámítva. Fontos, hogy elmondta, hogy kerüljem a hajvasaló és a hajlakk használatát, illetve használjak sok balzsamot és pakolast. Illetve olyan fodrászhoz menj, aki használ olaplexet. Ez hajkötés sokszorozó, ami megóv a töredezéstől. Én azt mondom vágj bele, nem lehetetlen, de olyan fodrászhoz menj, aki biztos a dolgában.

2020. márc. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha olyan fodrászhoz mész, aki ért is a dolgához, akkor a leszívatás után nem lesz semmi baja a hajadnak. Persze utána nagyon fontos a haj megfelelő ápolása, nem csak samponnal, hanem balzsammal, pakolással, hajolajokkal.
2020. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!