Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Reggel sminkelés előtt ugye...

Reggel sminkelés előtt ugye nem elég csak vízzel arcot mosni? (Ha nem sminkelek, akkor sokszor csak vízzel szoktam)

Figyelt kérdés
2020. márc. 3. 06:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek elég. Én el sem tudnám képzelni, nekem az arcápolás olyan rutin dolog mint a fogmosás.
2020. márc. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Én este mosok arctisztítóval, reggel többnyire sima vízzel. Attól függ hogy érzem a bőröm.
2020. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek lehet elég. Nekem speciál zsíros a bőröm, kell a rendes arcmosás reggel, mert anélkül a sminkelés nem is lenne valami tartós.
2020. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha felkelek akkor száj öblités vizzel és a szemel is megmosom a csipátol meg hogy felébredjek a hideg viztől mert jo a szemkornyeknek a hideg, de utana egy biodermas micellás vizzel át törlöm az arcom tonizálás gyanánt mert az enyém tisztitó hatásu és ami maradt tegnap hidratálo krem parna apro szöszenet az arcomon leszedi.
2020. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!