Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dermarollert legális magamon...

Dermarollert legális magamon használnom, ha nincs szakképesítésem/végzettségem a használatához?

Figyelt kérdés

Még régebben egy fodrászkellékes ismerősöm szerzett nekem egy 0,5 mm-es dermarollert, ami feledésbe merült. Most úgy vagyok vele, hogy kipróbálnám, viszont az áll a csomagon, hogy ez a termék csak megfelelő tanfolyam elvégzésével használható. Illetve csak szépségápolási szalonban. Plusz, ezen kívül olvasható a dobozon, hogy "0,50 mm - Clinical use".


Most tejesen komolyan érdeklődnék, hogy ez olyan mint például a fegyvertartási engedély? XD Hogy ennek az eszköznek a birtoklása is engedélyhez kötött?


...Létezek ugye ilyen jellegű esetek, hogy bizonyos eszközök, anyagok csak engedéllyel tarthatók, és használhatók, mint pl pirotechnikai eszközök, vegyszerek, fegyverek, bizonyos gyógyszerek...


És a dermaroller?


(egyébként tisztában vagyok a veszélyeivel, tudom, hogy tényleg ajánlott szakember stb... ezért kérem szépen a nemes lelkű válaszolókat, hogy most csak a kérdésemmel foglalkozzunk!!)



2020. márc. 6. 02:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Magaddal azt csinálsz, amit akarsz, nem illegális semmit.

Viszont igen komoly kockázatai vannak, adott esetben a böröd teljesen tönkremegy, amit utána soha nem lehet helyrehozni, és ez még akkor is elöfordulhat, ha szakképzett valaki használja!

2020. márc. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia itt írnak otthoni használatról is

a vélemények között, akik már használták.


[link]


Én lehet nem merném.

2020. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!