Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van olyan ország ahol legális...

Van olyan ország ahol legális a mellnagyobbítás 16 felett Európában?

Figyelt kérdés
Eddig 75D s melleim voltak, imádtam és nagyon jól éreztem magam a bőrömben. Viszont egy pár kiló fogyással mostmár nagyon kicsi és kifejezetten formátlannak mondanám. Nagyon rosszul érzem magam vele és szeretném megcsináltatni minél hamarabb, de semmivel nem szeretnék annál nagyobbakat mint amekkorák voltak. Valaki tud olyan helyet ahol megcsinálnák? Nemsoká 16 vagyok de itthon tudtommal 18 a korhatár😕 és már biztos hogy nem fog nőni, édesanyámnak is ugyan ekkora, de neki sosem volt nagyobb és meggondolni sem fogom magam, mert mint írtam imádtam úgy magam. Szóval ha valaki tud segíteni kérem írjon!

2019. jún. 6. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
21 éves kort minimum meg kéne várni. Addig fejlődik a mellszövet. Ha te most megcsináltatod és később változik a szövet akkor torz lesz a végeredmény.
2019. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Kevesebb ideje nő, mint amennyit még fog...

Nem véletlen nem csinálják meg. 25éves korig még fejlődik az ember. Szerintem felesleges. Ráadásul szerintem D kosárból csak nem fogytál annyit,hogy pl A-s legyen. Szerintem várj vele még egy keveset.

2019. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy nem no de mint mondtak a mellszovet fejlodik ezert nem csinaljak meg. Plusz sulibol ket honap kimaradasod lenne a felepules miatt
2019. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Vàrj mèg vele! Nem véletlenül annyi a korhatàr! Mèg a 18 is kevés szerintem. Minimum 21 re tenném a hatàrt.
2019. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#2 es éppen csak nagyobb mint A. Egyébként köszönöm a válaszokat! Mindenkit felpontoztam
2019. jún. 6. 16:13
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

Te jó isten, gyerek vagy még, főleg a szervezeted.


A testünk 20-25 éves korig is fejlődhet.


Írtad hogy fogytál...

Akkor hízlald vissza.


14-17éves kor körül pedig nyúlik az ember teste ahogy fejlődik, sőt ekkor a legdrasztikusabb az alak elformálódás.


Nem kell a para!!!


Csak figyelj oda a napi folyadék beviteledre, étkezésedre.


Kezdj el hízó kúrát, de úgy hogy ahova nem akarsz plusz kilókat oda már most elkezded az alakformáló/feszesítő edzést.


Én akkor csináltam így a hízó kúrát, amikor stressz miatt lefogytam.


Amikor megvan az az alkat amit tartani szeretnél elég egy napi 25-30perces rendszerezett edzés az alkatodnak megfelelően.


S ezt idővel később is meghálálja a kinézeted!


Lassan 30leszek, de nem egyszer korodbeliek udvarolgatnak olykor.

Olyan szinten fiatalnak látnak 18-22évre saccolnak.


Míg korombeliek nem igen foglalkoztak magukkal, van aki csak műtetgette magát s osztálytalálkozókor végig nézet mindenki engem (nem egóból), de ők... laza 20-25évvel öregebbnek látszanak.

Egyiknek is ott a varratott fura melle, de semmi nincs rajta karban tartva... Elég gáz.


Igen, van egy alap méret ami genetikai, de azon is lehet növelni természetes kitartó úton.


Ne legyél ostoba, mint a vulgáris társadalom.


Sokan lusták 90%-ban.


Tesóm (7évvel fiatalabb öcsém, igaz fiú) ha láttad volna 17évesen milyen gebe volt...felkarja volt akkora, mint az én alkarom 😂

Elkezdett tömeget növelni és edzeni, nos lett eredménye s meg is dícsérem, bíztatva: Nehogy abba hagyjad 😁


+ lehet hogy anyud teste olyan amilyen, de mennyit dolgozott önmagán?


Pl a nők 97%-a nem formásít mellizmot, ezért már huszonévesen lóg a legtöbbnek... Nemhogy idősebb korban.


Azt nézd mit tudsz kihozni s mit kell tenned.

Eleinte szokatlan s nehéz neki állni, de hozzászoksz, mint napi rutin onnantól nem csak a tested formálod, de jobb lesz a közérzeted is!


Én csak lebeszélnélek a műtétről, mert tudom nem egy ember a lusta megoldást választja.


A kondiban van egy nő, anyám korabeli, 4gyerekes anyuka és szép arányos feszes teste van. Pedig 40+os😉


Vele beszélgettem sokat.


Van egy öreg bácsika, aki mindig becsoszog. Majd belelendül az edzésbe.


Nah leesett az állam amikor először találkoztam vele. 68éves jelenleg.

Meg nem mondanád alap helyzetbe, hogy erős, mivel az izmait nem igazán feszíti meg az alap mozgás pl séta, de amikor kinyomta a több kilónyi súlyt, szinte szálkásan kifeszültek az izmai a bőre alatt.


Elképesztő látvány.


Te meg itt sírsz műtét után tojáshéjjal a seggeden egy nem olcsó beavatkozásba reménykedve.


Vegyél példát értelmes emberektől és tartsad magad karban!

Hajrá!!!

2019. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mindent csinálok amit leírtál és pont a sporttól kezdett kisebb lenni, mivel zsírból van. Rendesen eszem. ,anyum’ is sportol
2019. jún. 6. 19:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudod te mennyibe kerül egy mellműtét? Van rá 1 milla spórolt pénzed? Csak mert gyanítom, hogy a szüleid nem ugrálnának az ötletért, hogy a kiskorú lányukat mellműtétben támogassák csak azért, mert kicsit kisebb lett neki. Merthogy azt nem hiszem el, hogy "pár kiló" fogyással D-ből A-s kosár lettél. Főleg, hogy 75-ös körmérettel valószínűleg kövér sem voltál, szóval nagyon max. 10 kilót fogyhattál.


Normális orvos amúgy nem vállalna be sehol sem szerintem. Szüleid egyáltalán beleegyeznének?

2019. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Beszéltem több emberrel is azóta, meggyőztek, hogy mindenképp jobb úgy, ha kivárom míg betöltöm a 18 at. Egyébként igen, tudom mennyibe kerül és nem egy millába
2019. jún. 18. 19:33
 10/11 anonim válasza:
Hát ha nem is egymillába kerül akkor 500000FT-ból biztos hogy nem úszod meg. Szóval ezt nagyon át kell beszélnetek a szüleidel
2019. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!