Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi-be kerül a kreatinos...

Mennyi-be kerül a kreatinos hajkiegyenesítő krém? én már találtam egy fodrászt aki megcsinálná nekem csak kéne venni krémet! Mennyi be kerül az a krém? KREATINOS!

Figyelt kérdés
én nekem meg az anyámnak hullámos neki meg göndör kik akarjuk egyenesíteni,,,krémmel..és anyám unokatesója pedig fodrász ö ingyen megcsinálja a hajunkat csak már az a krém kéne!!szov mennyi be kerül a kreatinos krém?mert nekem nem kell nivea..fuj..nekem kreatinos kell az tartós fél évig benne tartja!ja és amugy 1 doboz krém elég lenne kettőnknek?vagy kettőt vegyünk?anyám bár mennyit kiad érte csak egyenes széép legyen a haja:D
2010. júl. 25. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Azt nem ismerem, az enyém egy másiktól lett egyenes, kb három hónapig. De nekem hosszú hajam van. 1950ft.Itt tudod megnézni:

http:store24.hu/maxima

Szia!!

2010. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!

Irnátok nekem is erröl a hajegyenesítőröl mennyibe kerül, meddig tart, hogyan kell felvinni a hajra, nem roncsolja?Mert nekem válik érő göndör hajam van de nem szeretem ezért mindennap vasalni kell de igy nagyon töredezik és szeretném valami ilyen módszererrel de olcson, megbízhatóan megcsinálni,megcsináltatni.Amit belinkeltél az az a szer amit egyből bead. Te azt használtad?

2010. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mondjuk nem irja ott hogy mien meg minden..nekem kreatinos kéne...az fél évig tartja egyenesen a hajadat meg egésséges lesz töle,,.nem tudtok kreatinosat????!!
2010. júl. 26. 19:29
 4/5 A kérdező kommentje:
szia--biztosan jó ez a krém??neked hány tubus kellet belőle a hosszú hajadra??ja és honnan vetted?netről?akkor mennyi volt a poostaköltség???első válaszolótól kérdezem.kösz
2010. aug. 1. 15:32
 5/5 A kérdező kommentje:
[link] katincs!
2010. aug. 1. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!