Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A göndör hajra melyik a...

A göndör hajra melyik a legjobb hajkiegyenesítő krém, ami után nem kell vasalni? Lehetőleg nem spray!

Figyelt kérdés
nem is igazán göndör,hanem inkáb a vége állandóan bekunkorodik csigába.Próbáltam olyanokat ami hullámos hajra való,mert a teteje csak olyan...de az a végét nem egyenesíti ki (még a göndörre való se)
2009. júl. 19. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én használtam több fajta hajegyenesítő sampont, balzsamot, pakolást, nekem egyik sem használt, pedig hullámos a hajam, nem is göndör. Szerintem ezek nem hatásosak. Max arra valók, hogy ha használod, és utána kivasalod a hajad, akkor tovább egyenes marad, de én tuti nem fogom vasalni. Inkább hullámos marad. Most úgy is az lesz a divat. :)
2009. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtál:)azért még reménykedek hátha akad v.mi,de az tuti,hogy én sem fogom kivasalni a hajam.Egyszer próbáltam csak ki,de meg is van a véleményem rólla
2009. júl. 19. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Én rengeteget kipróbáltam, és én vasalom is a hajam, de nekem nem lett tartósabb az egyenesség :D. Nekem is hasonló hajam van, alul ilyen "csigásra" göndörödik, de amugy az egész hullámos...

Szóval nem igazán hatásosak ezek a kiegyenesítő dolgok, szerintem csak mese habbal... (az én tapasztalatom alapján, mert aztán lehet olyan, akinek beváltak.)

Inkább maradok a vasalásnál.

16L.

2009. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!