Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőkitőporhoz adok kallos...

A szőkitőporhoz adok kallos 6% oxit, azt felhigíthatom pici vízzel?

Figyelt kérdés
Szóval,hogy kb 3% oxinak feleljen meg.

2020. márc. 10. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Nyugodtan
2020. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2020. márc. 10. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Én is szoktam,amikor a karomon szőkítem a szőrt. Nem csíp annyira ha hígítom. L.
2020. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó.

Nem tudtam,hogy tegyem vagy ne ezért kérdeztem rá.

2020. márc. 10. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Atyavilág. Ugye nem hallgattál ezekre és nem csináltad meg? Látszik mennyi fodrász van itt. 😆 Matematika megy? Vízzel nem tudod hígitani, hogy kevesebb %-os legyen. Eleve 3%-os oxit kell venni. A 6 és 12-nél van ez, hogy 9%-os lesz ha egymással vegyíted. Semmit nem fog gyengíteni a víz. Üdv, egy fodrász.
2020. márc. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
"Ezekre" Na, ilyen stílusú fodrászhoz sem mennék! Matematika...Akkor beszéljünk az arányokról! Ha egy kb.fél decinyi oldathoz ugyanennyi vizet öntünk,szerinted ugyanolyan arányú lesz az oldat vegyianyag tartalma? Mert ha igen, akkor legközelebb veszek egy adagot és csinálok belőle 3x annyit víz hozzáadásával. Ez nem matek,hanem kémia,amiből megbuktál,ezért lettél csak OKJ.s fodrász.
2020. márc. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
*ezekre a kommentekre. Igen, ez kimaradt. Kémia. Hogyne. Attól, hogy vizet teszel hozzá, ugyanolyan marad az erőssége. A víz nem oldószer és nem hígítóanyag. Ugyanúgy benne lesz a 6%-os anyag. Nem véletlenül van különböző erősségű, mind a szakmában, mind a forgalomban. Talán tompítja az erősebb koncentrációt, kevesebb lesz az irritáció, de gyengébb oxidálószert nem lehet kapni víz hozzáadásával. Nem lesz belőle 3-as, nem fog 3 árnyalat helyett csak 1et világosítani a hajon. És 5 éves szakmai suliba jártam.
2020. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!