Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítőporhoz hány %-os oxy-t...

Szőkítőporhoz hány %-os oxy-t vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Melíroztatni szeretném a hajamat anyummal, 2 éve tök jól megcsinálta, fodrász ismerősünk is mondta, hogy mintha fodrász csinálta volna, ezért vágnánk bele megint házilag. :) Viszont arra már nem emlékszem, hogy hány százalékos volt az oxy amit használtunk hozzá. Egy éve hirtelen felindulásból neki álltam magamnak, de nagyon tré lett persze és narancssárgásra szívta csak le a hajamat (nem az a legsötétebb barna, de nem is világos, inkább a 2 között) hiába volt rajta elég sokáig.

Nem akarok annyira szőkét, ami már szinte átmegy fehérbe, de nem szeretnék naracssárgás árnyalatot sem.


2018. jún. 11. 21:01
 1/2 viky0616 válasza:
100%
Én a 9%-ost ajánlanám.. és valami jobb fajta szőkìtőport. Fodrászkellékesbe segítenek. :)
2018. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, a boltban az eladó hölgy is azt ajánlotta, de sajna egy gagyi szőkítőport vettem (csak olyan márkájú volt), így sárgás-narancssárgás lett, most pár napig ápolom, majd neki ugrunk újra, már egy jobb minőségű szőkítővel. :) Igaz a mondás, olcsó húsnak híg a leve. De annyira beleéltem magamat, hogy sajnos hülye voltam, nem tudtam várni még plusz 1 napot.
2018. jún. 14. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!