Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj hogy 5-6 naponta mosok hajat?

Baj hogy 5-6 naponta mosok hajat?

Figyelt kérdés

Minimum 5 napig hagyom, de volt hogy egy hete nem mosott hajjal is simán bementem suliba. Olvasom hogy az emberek itt 3-4 naponta már megmossák.

Én azért nem mosom sűrűn mert szerintem nem egészséges, és növesztem, a zsíros haj pedig jobban nő és nem olyan sérülékeny.



2020. márc. 10. 12:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és nyáriszünetbe egyszer 10 napig nem mostam meg, szerintem az a rekordom, de próbálom majd megdönteni.
2020. márc. 10. 12:55
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Nézd, ha téged nem zavar,hogy zsíros és büdös és köszös a hajad, akkor szíved joga eldönteni, hogy hány naponta mosod meg.


Én 3-4naponta szoktam, nyáron van, hogy naponta is,ha megizzadok, vagy ha strandon vagyok,és klóros vízbe úszok.

2020. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyébfüggő. Nekem alapból száraz a hajam, az 5. napon kezd el csak zsírosodni, szóval én 5 naponta mosom. Melegben, izzadós időben gyakrabban.
2020. márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sokszor elég hetente egyszer mosni. Ha már nem szép, megmosom előbb persze. Ez változó
2020. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minél gyakrabban mosod, annál jobban zsírosodik. Természetesen fontos, hogy ápolt légy, de amíg nem néz ki rosszul, addig fölösleges gyakrabban mosnod.
2020. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Na és? Én meg a fogamat mosom ugyanigy...


:D :D :D :D :D

2020. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha 3-4napra váltanál,valószínűleg a hajad "hozzáállna" ehhez az időhöz,és 3-4 nap után zsíros lenne. Ha 5-6 nap után még nem "undi",akkor szerintem ne mosd gyakrabban.
2020. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sok göndör/száraz hajú lány mossa a haját ilyen időközönként. az átalgnak inkább olajos haja van. ha neked csak az 6. napon zsírosodik a hajad, és a rá következő napon mosod meg, az szerintem belefér. ha 4. nap után zsírosodik, és még 4 napot így "kitartasz", az szerintem igénytelen, dehát ez csak egy vélemény...

bár azt én is sokat hallottam, hogy a zsíros hajtól jobban nő a haj. szóval ha ez átmeneti nálad is, szerintem ennyit el lehet bírni azért a jövőbeli szép, hosszú hajért. :)

2020. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg heti 1x mosok hajat. Nem zsírosodó típus. Szerintem ha neked se zsíros vagy büdös akkor semmi gond nincs ezzel :)
2020. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!