Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit csináljak...

Szerintetek mit csináljak lányom most van a serdülő korban és nagyon hamar zsirosodik a haja 3 naponta mosni kell. Ilyen samponokat próbáltam de egyik sem használt. Nincs valakinek valami jó módszere?

Figyelt kérdés
2020. márc. 9. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csalános samponokkal próbálkozzatok, de a három nap az nem olyan vészes, ettől ne gondold hogy gyorsan zsírosodik.
2020. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3 naponta zsírosodik a haja azzal nincsen semmi baj.

Használjon száraz sampont!

2020. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár ne lenne három napig gond a hajammal...!

Heti kétszer mosni tök átlagos.

2020. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az még egyáltalán nem gyors zsírosodás. Heti két hajmosás teljesen átlagos
2020. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 naponta teljesen normális hajat mosni. Ez nem gyakori.
2020. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nizoral
2020. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
A heti kétszeri hajmosást úgy ívják, hogy alapvető higiénia.
2020. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A serdülőkor ilyen. Én head&shoulder max oil-lal bírtam ki. (Férfi vagyok, de hosszú a hajam).

Ajánlani nem ajánlom, mert sok ismerősömnek nem jön be, és szerintük még jobban ront a dolgokon. Én kb. 4 naponta mosom, és harmadik nap is még olyan, mintha frissen mostam volna, 4. nap kezd el kicsit összeállni a töveknél. A korai serdülőkori fejbőr irritációm ennek köszönhetően múlt el.

Gyakran olvasom fórumokon, hogy 5 nap után már viszket a fejbőrük, nekem másfélhét volt a maximum, amit mosás nélkül bírtam de nem viszketett, pedig előtte seborrhea miatt már másnap vakargattam. Gyerekkoromban semmi problémám nem volt, kb. 14 évesen kezdtem el hirtelen zsírosodni, mindenhol viszketni, bőrgyógyász gyógysampont írt fel seborrheára, ami nagyon sokat nem segített. Végül 16 évesen kezdtem használni head&shoulderst, és minden tünet pár hónap alatt megszűnt, és máig semmi gondom nincs.

Ismétlem: több ismerősömnek elkezdett tőle hullani a haj, kiszáradni a fejbőre, tehát nem biztos, hogy nektek is beválik.

2020. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rövidre nyírt haj.
2020. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!