Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tetszenek a hagyományos...

Nem tetszenek a hagyományos virágos/gyümölcsös illatok. Valami olyasmi csokis, mogyorós akármis parfümöt keresek ami leginkább olyan illatú mint egy finom öblítő vagy dezodor. Ismertek olyan parfümöt ami öblítőre emlékeztet?

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 08:38
 1/6 qborka ***** válasza:
a nővéremnek van valami csokis Avon illata, ami nekem nagyon tetszik. Sajnos, nem tudom a nevét, de biztosan találasz valahol Avon katalógust. :)
2020. márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Thierry Mugler Angel
2020. márc. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zara csoki parfumot szaglaszd meg🙂
2020. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tesori White Musk-ez nem csokis, ez pontosan olyan, mint egy öblítő, én nem szeretem, de vannak akik igen.

[link]


Tesori Byzantium

[link]


Az Avonos az szerintem a Love potion lesz, ilyen csepp alakú.

Angel szintén nagyon finom.



[link]


[link]


[link]


Innen szemezgethetsz.


A Lush-nak vannak még ilyen nem szokványos illatai.

2020. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Avon Far Away Rebel parfümben is van csoki + sós karamell.
2020. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!Nekem volt Avontól "csokoládés" parfümöm,sajnos a pontos nevére nem emlékszem.

Ha megnézel egy Avon katalógust abban csemegézhetsz:)

Mondjuk nekem annyira nem jönnek be,inkább a vaniliás-szilvás aromájú parfümökat kedvelem:)

2020. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!