Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket tudnátok...

Milyen hajfestéket tudnátok ajánlani ami tényleg tartós?

Figyelt kérdés
Sosem volt festve a hajam, gondoltam kipróbálom a közép barna hajamon egy sötétebb feketésbarnát. Először a syoss tartós hajfestékét próbáltam ami semmit sem csinélt vele, egy évvel később gondoltam újra megpróbálom, a schwarzkopf perfect mousse feketésbarna színét. Egy mosásig bírta a tartós festék :/ milyen festéket tudnátok ajánlani ami tényleg bírja?
2020. márc. 16. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben vegyél
2020. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Color time nekem vagy fél évig benne maradt a fekete a hajamba (és benne van most is) csak a tövét kellett festeni sok árnyalatba van, 390 ft egy doboz diszkontokba lehet kapni. Tartósságba csak ajánlani tudom meg egész szép szine van csak nem tudom mennyire egészséges xD
2020. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!