Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnatok ajanlani nekem egy...

Tudnatok ajanlani nekem egy jo szokito hajfesteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az eredeti hajszinem sajnos sotetbarna es jelenleg fodrasznal szokitetem mindig.. De gondolkodtam es talan olcsobban kijonne ha itthon festenem be magamnak, minthogy 10 ezer forintot koltsek a fodraszra. Ajanlottak a l'oreal prodigy hajfesteket, esetleg tudnatok rola velemenyt irni? Ahogy irtam jelenleg szokere van befestve a hajam de mar kezd kinoni es jo lenne ujra befesteni:) ha tudnatok irni nekem erre alkalmas hajfestekeket nagyon megkoszonnem:)


2015. júl. 18. 15:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy ha esetleg csak oxival vagy szikito segitsegevel lehet megoldani es leirnatok hogy kell azert is nagyon halas lennek:)
2015. júl. 18. 15:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Garnier vilagosito festekei jok. Mivel mar szoke vagy,ezert nem lesz nehez dolgod,egy tofestes nem nagy cucc. A por+oxit felejtsd el,nem kell. A prodigybol szerintem nincs szokito,amugy sem nagy szam a festek talalsz olcson jobbakat.

A garnier szokitoit onnan ismered fel,h kek szinu a felirat a dobozon.

2015. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mint pl ez? [link]
2015. júl. 18. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen Garnierekkel én próbálkoztam, de ez csak rezes szőkéig szívja le a sötét hajat. Szóval inkább kérdezd meg a fodrászod hogy mivel szőkítette a hajad és csináld azzal otthon. Másképp nem biztos hogy egyszínű lesz. Főleg akkor nehéz ha hamvasat akarsz.
2015. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De a kerdezo mar szoke,csak a tovet kell folyamatosan szivni....
2015. júl. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!