Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek elmúlnak? Hogyan lehet...

Ezek elmúlnak? Hogyan lehet ezeket eltüntetni?

Figyelt kérdés

Bárányhimlős voltam szeptemberben(elég durva volt)

És még mindig látszódnak a fehér foltok a karomon meg a mellkasomon.

Hogyan lehet ezeket eltüntetni, vagy elmúlik magától, vagy egyáltalán napozni szabad ezekkel.



2020. márc. 17. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után halványodnak, eltunnek, de ha kis mélyedés is van, tehát pl lekapartad az a kis godrocske ott marad.

Szabad vele napozni

2020. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lyukak nincsenek csak ezek a fehér foltok.

De nem kellett volna ennyi idő után eltünnie már?

Vagy a napozástól bebarnul az is?

2020. márc. 18. 08:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem vakartad el, akkor szerintem csak max olyan 2-3-4 marad meg; amiket esetleg véletlen kisúroltál, ahogy mondjuk helyezkedtél az ágyban alváskor, vagy esetleg öltözködéskor amit véletlen lesúroltál. Énszerintem. (nemértekhozzá.)
2020. ápr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Egyébként mégegy, szerintem ne piszkáld őket; nekem az ami megmaradt az már 28 évesen nem is látszik, pedig még évekig megvolt. A ne piszkáld alatt nem azt értem, hogy ne mosakodj azokon a részeken, de ne kapard, ne böködd, arra gondolok. Majd szépen magától megoldódik. Meg amúgy nemtom, ez menynire kapcsolódik ide, de asszem 7 évente az összes sejtünk kicserélődik a testünkben. (Égési sebeknél szerintem vannak kivételek, amik sajnos nem tudnak már regenerálódni azok a bőrfelületek; de bárányhimlőnél tud én úgy látom magamon. Nekem 2 vagy 3 bárányhimlőpötty maradt meg, talán 3 , de most nem látszik belőle egy sem szerencsére.:))
2020. ápr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Ja és amennyire elmúlik, az magától is, tehát nem kell vele semmit csinálni, még kenegetni se szerintem egyértelműen. Én hagynám őket békén, nem lesz baj:):):)
2020. ápr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem még legalább 10 látszik, és most hogy már nagyon barna vagyok még jobban látszódik:(
2020. ápr. 7. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!