Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha, szakáll stílus huszonéves...

Ha, szakáll stílus huszonéves srácoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kerdés arra vonatkozna, hogy milyen hajzat állna jól egy barna haj-szem, ovál arc, szemüveg srácnak, aki 26 éves és hivatalos helyen dolgozik, családos, de lazább fajta?

Sosem törődtem ilyenekkel, de most eljutottam odaig, hogy magamnak be szeretnék jönni, de minden kísérlet kudarcba fullad. A szakmámhoz értek nem ehhez...

Srácok ti hogy találtátok meg magatokat?

Képeket, tanácsokat szívesen vennék.


26/f



2020. márc. 20. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy találtam meg a magamét, hogy egyszer egy metro újság alján (ami nem is az enyém volt amúgy), ahol 3 random járókelőt szoktak kérdezni valamilyen témáról fényképpel együtt, megláttam egy srácot, akinek kb ugyanolyan adottságai voltak, mint nekem, de a fazonra nyirt szakállával mégis egy félistennek tűnt. Szóval szereztem egy példányt az újságból, kivágtam a képet, és atól kezdve az lett az etalon. És tényleg rajtam is óriásit dobott.


30F


(Amúgy ez a családos dolog nekem nem egészen jött át, mosta akkor ha van feleséged, miért nem vele közösen találjátok ki?


Amúgy én egy meleg srác vagyok, igy eléggé látom, más pasikon, hogy kinek mi állna jól (szerintem) szóval, ha gondolod, szivesen segitek neked konrétabban is a stilusod megtalálásában, ha nem zavar, hogy én is ffi vagyok...

2020. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

...jó, mondjuk úgysem fogod azt mondani, hogy köszi, igen, légyszi segits, mert aki meleg arról máris azt hiszitek, hogy hét feje van és tüzet okád...


Szóval ezt belátva, az általános tanácsom, amivel talán segithetek, hogy első körben talál valakit, akinek az alap arcberendezése. arca, álla, szája, orra, szeme alakja, arányai nagyon hasonlitanak a tiédhez, és mégis úgy találod, hogy sokkal jobban néz ki nálad a frizurája és az arcszőrzete miatt.

Ezt vedd alapul.


Mert ha egy tök más arckarakterű embert másolsz le, arra semmi garancia nincs, hogy neked is jól fog állni.

2020. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én kikísérleteztem magamon az elmúlt évek alatt. Hajból nekem a katona fazon áll jól (oldalt-hátul kopasz, felül 3-5mm) és mellé kb 1 centis szakáll az államon hosszúra hagyva (jelenleg kb 6 centi de még növesztem hogy lehessen fonni). Évek alatt sok fazont próbáltam de ha tükörbe nézek most érzem úgy hogy elégedett vagyok a kinézetemmel. Még egyedül a hosszú hajat nem próbáltam, de mivel a rock-metál zene a mindenem ezért lehet megnövesztem, akkor kb úgy fogok kinézni mint Khal Drogo a trónok harcából :D
2020. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni mindent, aztán úgyis rájössz, hogy mi áll a legjobban. Én voltam kopasz, volt vállig érő hajam, páva frizurám, bajszom, stb. A klasszikus férfi hajstílus áll a legjobban nekem, alul fél-1 centi, felül 8-10. Arcszőrzet is jól állna, mert eléggé babaarcom van, de még sajnos nem elég erős.
2020. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!