Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek érdemes ilyen...

Szerintetek érdemes ilyen adottságokkal szakállat növeszteni?

Figyelt kérdés
Üdvözletem! Nem rég elhatároztam, hogy szeretném kipróbálni, hogy milyen karakterrel tudná felruházni az arcomat egy igényes szakáll. Körülbelül egy hónapja növesztem, de úgy néz ki, hogy az adottságaim nem biztos, hogy megfelelőek hozzá. Mint ahogy kiderült, a szakállam megfelelően nő, de nagyon egyenetlen és több csupasz folt is található benne. Egy kisebb az arcom bal oldalán, egy nagyobb az arcom jobb oldalán, valamint az újdonsült tokám, (amit részben el akarok ezzel fedni) szinte teljesen csupasz valamilyen okból kifolyólag. A kérdésem az lenne, hogy érdemes-e ezekkel a hátráltató tényezőkkel adni neki még 1-2 hónapot, (Olyan 1-1,5 centisre akarom, így kis szerencsével volna esély, hogy el fedi a vakfoltokat) vagy már most látszik, hogy menthetetlen a dolog, és érdemes lenne valamilyen más stílusváltással próbálkoznom? A képeim lentebb találhatóak. [link] [link] [link] [link]

#szakáll #szakáll ápolás #szakáll adottságok.
2020. febr. 18. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Képek alapján nem valami dús az arcszörzeted. Elég hiànyos.

Szerintem ne növessz szakállat!

Vagy ha igen, akkor igényesen csinálod.

Egy szakály nem abból áll hogy növeszted, azt ennyi. Azt ápolni kell különböző erre való kozmetikumokkal, hogy szép és illatos legyen.

Legtöbb esetben azt látom hogy igenytelen, hajléktalanra hasonlító szakallt növesztenek. Nem ápoljàk, ezért csúnya lesz.

2020. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*igényesen csináld, szakáll*

Bocsi a helyesírásért. Most nézem vissza 😂😂

2020. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Utána néztem, hogy hogyan kéne csinálni, milyen olajokat, meg kiegészítőket kellene használnom. Nem akarok "csöves" szakállat, hanem egy rendes, igényes kulturáltat, ami ki emeli az arcomat. Csak kérdés ugye, hogy ez kivitelezhető-e a számomra... Az a gond, hogy nélküle meg nagyon gömbölyded, ív nélküli arcformám van. (Nem vagyok kövér a tokám ellenére, maga az arc csontozatom olyan). Szóval keresem az alternatívákat.
2020. febr. 19. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Maximum borostát. Ebből soha sem lesz esztétikus szép szakáll.


Nagyából ez a maximum hossz amit elbír.

2020. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet kísérletezni, hogy egy idő múlva kinő-e a hiányos helyeken, nekem például oldalt sokkal lassabban nő, a bajszomat 3 naponta borotválom, a többi részen meg elég 2 hetente. Azt lehet esetleg megpróbálni, hogy meghagyod fél vagy 1 évig, akkor lehet, hogy nem látszódnak annyira az üres területek, mert elfedik a hosszú szőrszálak. De így nem néz ki jól, lehet, hogy úgy se lenne az igazi. Esetleg minoxidilt lehet használni, hogy ott is nőjön, ahol most nem.
2020. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!