Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » DR. Immun hajsampon, hajszesz,...

DR. Immun hajsampon, hajszesz, hajolajról vannak tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 15:37
 1/2 anonim válasza:
Én még nem használtam ezeket, de az egyik munkatársam igen, és nagyon odavan tőlük, mert abbamaradt a hajhullása és látványosan erősebb a haja.Én is szemezek már egy ideje a samponukkal, mert azt mondja, hogy nagyon jó hajerősítő, a magas gyógynövénykivonat tartalma miatt.
2009. dec. 31. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem iszonyatosan bevált sok pénzt költöttem a hajra:( de végre egészséges nőnek a pici hajak is. Iszonyatos mennyisgében hullott a nyáron. Haználtam sampont hajszeszt és bevált. Bár én szedtem merz special drazsét is 3 hónapon át még most is az is iszonyat jóó. És hair clinicet is ez mellé. Nekem ezek állították meg a hajhullásom. Meg masszírozni kell! Ja és elképzelni magad dúús hajjal bizni a termékekben. Nagyon fontos a hit különben szart se ér. Én agykontrollon voltam és sokat mondogattam magamba akár elalvás előtt ( akkor a legjobb) akár nappal hogy erős dús és szép a hajam.:D:D SOk sikert hozzá!
2010. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!