Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van ez a tépett hajamnál...

Miért van ez a tépett hajamnál? Mit használjak rá?

Figyelt kérdés
Eddig egyforma félhosszú hajam volt és a legutóbbi vágásnál a fodrász megtépte, de így szinte minden szál másmilyen hosszú és undorító száraz a hajam.Kiengedve már nem is hordom. Amíg le nem nő ami min 1 év :) (olyan 10 cm ami folyamatos átmenet) gondolom nem lesz sokkal jobb a helyzet. Mit használjak rá hogy ne legyen ilyen iszonyat ronda? Balzsam, sampon, pakolás érdekelne...Köszönöm.(Most pantene-t használtam pakolásból is..nem jött be)
2010. júl. 26. 06:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok a kérdésedre választ adni mert én azt használom samponnak ami a kezem ügyébe kerül. De kíváncsi lennék, hogy hogyan néz ki. Nem lehet rossz, ha van egy unalmas perced akkor csinálj róla egy képet :D.
2010. júl. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én direkt ilyenre vágatom :D ...amúgy marha egyszerűen válassz valami olyan sampont és balzsamot, ami száraz hajra van és ne szárítsd hajszárítóval ;)
2010. júl. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sokáig volt tépett a hajam most vágattam le egynesre hogy egyforma hosszúk legyenek a szálak.Hiába néz ki jobban a tépett haj(nekem)nagyon kezelhetetlen nálam is teljesen száraz volt és könnyebben is töredezett de sajnos nem tudok én se választ adni a samponok meg balzsamok stb..semmit nem használnak legalábbis az én hajamra.
2010. júl. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ezért van egybe növesztve a hajam. Persze sokkal izgalmasabb egy vagány tépett haj, de akármit csináltam vele, a tépés "fokozat"oknál töredezett száraz és szálkás lett. Brutális volt, alig vártam, hogy megnőljön.
2010. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!