Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak nagyon zsíros...

Mit használjak nagyon zsíros hajra? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja iszonyúan elkezdett zsírosodni a hajam. Régebben 4-5naponta is elég volt megmosnom,most már ott tartok,hogy 2-3 napot is alig bír ki. Sajnos nem tehetem meg,hogy "hagyom bezsírosodni",így maradt eddig az,hogy maximum 3 nap után mosom. Eddig volt egy nagyon jól bevált samponom,évekig ezt használtam,de most hirtelen nem tudom mi történt. Váltottam egy másik fajta samponra,attól meg nagyon korpás lett a hajam.

Mit ajánlotok? Mit tegyek a folyton zsírosodó hajammal?


2011. nov. 4. 22:49
 1/7 anonim válasza:
0%
még több zsírt (disznózsír libazsír stb....)
2011. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem 2-3 naponta hajat mosni egyáltalán nem vészes:) én vasárnap és szerdán szoktam hajat mosni,ha van valami program vagy ilyesmi akkor természetesen előtte is hajat mosok:)

amúgy elvileg sok folyadékot kell inni,és nem szabad meleg vízzel hajat mosni,inkább langyossal,mert a meleg beindítja a faggyúmirigyek működését

2011. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a fiamnak is hasonló gondja van, csak neki párosul az arcbőre intenzív zsírosságával, ami pattanások formájában is megjelenik. A hajra mi is kipróbáltunk több minden, valóban olyan is volt, mint amit Te írtál, hogy közben még korpás is lett. Igazából nálunk úgy kezdődött, hogy először iszonyú csúnya korpás lett, szinte egyik hétről a másikra és amíg küzdöttünk a korpa ellen, addig előjött a nagyfokú zsírosodás. Hogy van-e a kettőnek köze egymáshoz fogalmam sincs.

Állítólag a tünetek külső megjelenése mögött rendszerint belső ok húzódik meg, de ezt még nem sikerült kiderítenem, hogy mi lehet az.

A fiamnak is egyelőre marad a minden másnapi hajmosás, egyelőre.

Figyelem a kapott válaszaid.

2011. nov. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
:) hát nállamis ezvolt csak a hajhullással és a korpásodásal párosult mongyuk a terhességem alatt abbahagytam a hajfestést és nemis mostam olyan sokszór hajat mert nemnagyon mentem sehová és azóta semmi baja a hajamnak !De neked van ezért azt ajánlom ha més nempróbáltan a Neutrogéna TGélt próbálld ki nekem ez nagyon nagyon jóvolt mikor ilyan problémám volt ne várj tőlle elsöre csodát de egy 4 használat után teis észreveszed ha próbállltad akkor sajna más tipppem nincs :)
2011. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :-) Nagyon rossz 2 naponta hajatmosni,mert elég hosszú a hajam,és elvesz kb egy órát egy hajmosás,szárítással,mindennel együtt. De muszáj mosni,mert nem szeretnék ápolatlannak tűnni. Gondolkodom most a Bojtorján samponon,de nem tudom lesz-e változás.
2011. nov. 7. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Én beletörődtem.Nem lehet tenni ellene!Kibróbáltam MINDEN módszert,sampont,házi praktikát,börgyógyász által ajánlott gyógyszerek,samponok,de semmi!Most ott tartok,hogy minden nap mosom és így soha nem zsíros!Ez az egyetlen,ami bevállt!És nincs baja a hajanak...én ezt ajánlom!
2013. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én mindig egy nap kimaradással mosom a hajam. Pl Hétfőn megmosom Kedden nem, Szerdán megint mosom.
2015. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!