Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Hogyan vágjam le otthon a hajam magamnak?

Oldalt és hátul kb. 1 centi lehet, fent olyan 5-6 centi. Úgy szeretném, hogy fent teljesen meghagyom, és csak oldalt meg hátul szeretném levágni. Oldalt le tudnám nyírni, mert ott el tudom választani a fentitől ha fent oldalra fésülöm, viszont hátul hogyan tudnám? Ott honnan tudom, hogy meddig kell nyírni? Illetve megkockáztassam, hogy saját magamnak csinálom hátul?

márc. 25. 23:18  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem jobb, ha megkérsz valakit :D Csak jobban látja hátul is, elrontani meg nem olyan könnyű...Hajrá :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 25. 23:33 Privát üzenet
Magamnak vagom en is, olyan a hajstilusom mint neked. Nagyon egyszeru, oldalt tukorbeb latod, a hatuljahoz meg fogsz egy kis tukrot es a ket tukor segitsegevel vagod.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 26. 06:31 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 26. 07:37 Privát üzenet

én is sokáig magamnak vágtam ilyen módszerrel, fürdőszoba tükörrel háttal állva, kézi tükörbe nézve teljesen jól látod magad...aztán majd minél többet csinálod annál jobb lesz, gyakorlás teszi a mestert :) na meg időigényes, ha azt akarod h jó legyen ne legyenek belenyírások jó legyen az átmenet stb...

-fontos, h jó hajvágód legyen, sok fokozat legyen

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 26. 10:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan keszithetek magamnak otthon Ombre hajat?
Hogyan vágjam le magamnak otthon a hajam "V" alakúra vagy tépettre?
Holnap megyek kozmetikushoz bajuszgyantázásra és a szüleim nem tudják. Majd második alkalommal szeretném magamnak megoldani otthon. Lehetséges majd olyan, hogy nem tépi ki...
Ilyen hajat hogy tudnék magamnak csinálni otthon?
Tőfestés tudok magamnak csinálni otthon? (Szőkére)
Magamnak csinálom otthon évek óta a körmom. Ha tipet reszelek le és porcelán vagy zselé van rajta arra rá lehet még a gél lakkot kenni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!