Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan keszithetek magamnak...

Hogyan keszithetek magamnak otthon Ombre hajat?

Figyelt kérdés
Felul barnara akarom es alul szokenek. Alap hajszinem szoke.

2017. máj. 26. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
sehogy!!!Menj el fodraszhoz,hacsaknem egy kesz katasztrófát szeretnel.
2017. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajat magam fodrasza voltam mindig is. Ha voltam fodrasznal allandoan elb...sztak. nem megyek!!!!
2017. máj. 26. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ombre elkészítéséhez pedig rohadt sok szakértelem kell, főleg így hogy szőke az alapszíned, amiből sokkal nehezebb ombre-t csinálni mint barna hajból. Baromira bonyolult, és garantálom hogy otthon nem tudsz a szőkéből olyan ombre-t csinálni amivel emberek közé lehet menni. Menj fodrászhoz mert katasztrófa lesz belőle, aztán majd azért sírsz hogy nem kopik ki a barna.
2017. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallod ezt még a fodrászok is elkú rják főleg úgy hogy felül is festeni kellm. Biztos vannak olyan fodrászok akinek látod a referencia munkáit facebookon menj olyanhoz ő biztosan nem rontja el. Én fodrász vagyok de ezt még én se vállalnám be MAGAMNAK.
2017. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért nem jó a szőke? Mert az nem minden 2. csajnak van? Fogjátok már fel, hogy ez a festett verzió iszonyat rondán néz ki és látszik 2 km távolságról, hogy festett.. ezeknek a 90%-a ilyen, mert a fodrászok többsége is elrontja. Én még nem láttam olyat, ami festve lenne és jól nézne ki, pedig sok csajt látok ilyen hajjal.. hagyjátok már abba ezt a hülyeséget. Nem hiszem el nem látjátok, hogy mennyire csúnya..



A fodrászok közül nagyon kevesen tudják szépen megcsinálni, szóval ha mindenképp akarod akkor előtte nézz olyan embert hozzá, akinek vannak képei.

2017. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szentkirályi Anita és a Stylebar csapat nagyon szépeket tudnak csinálni.En is hozzájuk jarok,fix,hogy ok nem rontják el.Otthon en ezzel biztos nem próbálkoznek,oke,hogy saját magad fodrásza vagy egy vágás nem nagy dolog..de ez igen is az.
2017. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben
2017. máj. 27. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!