Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a pattanásaim...

Mit csináljak a pattanásaim ellen?

Figyelt kérdés

A menstruációm előtt két-három nappal állandóan megjelenik pár pattanás az arcomon, és azokat sehogy se tudom eltüntetni, csak a menstruációm vége felé kezdenek eltűnni. Eléggé zsíros, és pattanásokra hajlamos bőröm van, de minden nap kezelem reggel és este, így azon az egy héten kívül nincsenek pattanások az arcomon, és a zsír sem látszik. Mit tegyek ezek ellen a pattanások ellen? A rendes módszer, ami a többit eltünteti nálam, nem használ. :( És nagyon undorítóak, mert pirosak, és néha gennyesek is... És valamelyik után fekete kis pöttyök maradtak, azokat se tudtam még eltüntetni.

Előre is köszönöm a választ!


2010. júl. 26. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Lubexyl szuszpenzió! patikában kapható, szárítja és tisztítja a bőrt, elég ha a problémás időszakban használod. Én is csak a menszeszem alatt használom, mert amúgy nem kell erősen szárítani a bőröm. A kis fekete pöttyöket, a gennyet, mindent eltakarít.

Fehéríti a törölközőt, arra vigyázz :)

2010. júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Ajánlnám a Spiritus salicylatus szeszt, amit patikában adnak recept nélkül is , vagyis így kérd, hogy szpiritusz szaliciles arc szesz. Nekem ez be vált, szárítja a pattanást és az arcodat is,de keveset tegyél vatta pamacsra mer elsőre kecsit csíp.Napi kétszer használd arc mosás után. Nekem bőrgyógyász írta fel és nem drága,500ft.

2010. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam az Aknesol vált be. Gyógyszertárban kaphato 1000 ft. Nekemis zsíros pattanásra hajlamos a bőröm de ettől teljesen elmúlt még a menstruácio alatt sem jönnek ki. Elvileg másoknak nagyon kiszárította a bőrét viszont nekem abszolut nem.
2010. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem az infraszauna vált be.Minden létező kencét gyógyszert bevetettem.Zöldségen,vizen éltem de semmi.Aztán elkezdtem szaunázni és minden király azóta.JA meg a termálfürdő is segített ebben.
2010. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. júl. 27. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!