Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani barnító krémet?

Tudnátok ajánlani barnító krémet?

Figyelt kérdés
Szoliba nem tudok járni mert itthon vagyok a kisfiammal meg egyébként sem akarok a járvány miatt de már nagyon fehér vagyok.

2020. márc. 26. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Bondi Sands a kedvenc önbarnítóm. Nem umpalumpa, hanem igazi napbarnított színe van, 7-10 napig vállalhatóan néz ki és egyenletesen kopik.
2020. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Isle of Paradise a legjobb önbarnító márka amit eddig használtam (a Loving Tantől a drogériásig sok megfordult itthon). Nagyon szép természetes színe van, szépen kopik (elhalványul majd eltűnik), nem csíkos, nem vészesen büdös, nem szárít nagyon, könnyű vele bánni. Egy flakon nekem egy fél évig elég. Hullafehér vagyok de a darkot használom és rengeteg bókot kapok, hogy milyen szép színem van. Én innen rendelem: [link]
2020. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt kihagytam, hogy majdnem 2 hétig látszik a szín.
2020. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Melyik az pontosan be tudnád linkelni a hab?
2020. márc. 28. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!