Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Tudnátok ajánlani barnító krémet?

Szoliba nem tudok járni mert itthon vagyok a kisfiammal meg egyébként sem akarok a járvány miatt de már nagyon fehér vagyok.

Kérdések hasonló témában: önbarnító

márc. 26. 15:41  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem a Bondi Sands a kedvenc önbarnítóm. Nem umpalumpa, hanem igazi napbarnított színe van, 7-10 napig vállalhatóan néz ki és egyenletesen kopik.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 26. 16:15 Privát üzenet
Isle of Paradise a legjobb önbarnító márka amit eddig használtam (a Loving Tantől a drogériásig sok megfordult itthon). Nagyon szép természetes színe van, szépen kopik (elhalványul majd eltűnik), nem csíkos, nem vészesen büdös, nem szárít nagyon, könnyű vele bánni. Egy flakon nekem egy fél évig elég. Hullafehér vagyok de a darkot használom és rengeteg bókot kapok, hogy milyen szép színem van. Én innen rendelem: [link]

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 28. 11:57 Privát üzenet
Azt kihagytam, hogy majdnem 2 hétig látszik a szín.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 28. 11:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Melyik az pontosan be tudnád linkelni a hab?

# 4/4Időpont márc. 28. 12:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok nekem ajanlani ilyen samponokat?
Száraz hajvégre mit tudnatok ajanlani? gondor hajam van es vall ala ero ha ez szamit. es mikor megszaritom gajmosas utan ilyen d szenkazal hatasa van🤣 1-2 nap utan nez ki elfogadhatonak.
UV fenyt szuro, barnito sprayt szolariumba is lehet hasznalni vagy csak a napon ajanlott?
Nagyon jó szemránckrémet tudnatok ajanlani?
Elsosorban a fodraszokhoz illetve azokhoz szolok akiknek festett hajuk van, tudnatok nekem jo, tartos hajfestekeket ajanlani? Zoldre szeretnem festeni a hajam.
No7 arckrémet tudtok ajànlani?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!