Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hirtelen felszedtem 5kg-ot....

Hirtelen felszedtem 5kg-ot. Mindig is nagyon vékony voltam, és hízni akartam. Ez túl gyorsan jött össze, amit nem bírt a bőröm. A fenekem tele van striákkal. Hogy lehet eltüntetni? Egyáltalán ellehet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ha már kialakultak akkor nem lehet eltüntetni. idővel halványodni fognak, sőt teljesen kifehérednek, nem is fog majd látszani
2010. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy idővel eltűnik, mert engem rettentően zavar:(
2010. júl. 26. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van sajnos, a növéstől... halványodni fog, de nem fog eltűnni, mert jóval feérebb mint a bőröd... ezvan, rajtad kivűl senkit nem fog zavarni :)
2010. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

nekem is van, sőt még a belső combomon is... :/

de a barátomat egyáltalán nem zavarja, ha ez is az eszedbe jutott, hogy talán a párodta/leendő párodat zavarná. :)

bár személy szerint saját magamat zavarja, de hallottam egy ilyen kezelésről, ami állítólag halványítja (mert az köztudott, hogy teljesen elüntetni nem lehet) az ára min. 3500 Ft, aztán területarányosan nő, Budapesten a Harangvölgyi szépségszalonban, szerintem hamarosan kipróbálom. :)

2010. júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!