Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alapból vékony vagyok (192/77/...

Alapból vékony vagyok (192/77/F), de a hasamon mégis van háj, ami nem túé sok, de pont annyi h zavar és rontja az összképet. Hogy tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:

haverom 190 és 70 kg semmi

én meg 182 és 60 kg és semmi , szal foggyál még

2011. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
iggen? de akkor már mehetek auschwitzi dok.filmbe statisztának:D:D
2011. okt. 26. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:

ha zavar a hájad, akkor eltünteted, ennyi.

vannak testépítők, leszálkásítanak 10% testzsír alá, még sem tűnnek éhezőknek.

2011. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Edzéssel lehet. bodybuilder.hu-n olvasgass. Amúgy az első válaszoló meg a haverja girhes.
2011. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
B+ már a fiúk is megőrültek? Az én barátom 192/78 és még simán hízhatna 5kg-ot, tök vékony és nincs hasa..Hova akarsz fogyni?
2011. okt. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Izmosodj öregem, ne fogyj. A nőknek nem jönnek be a cérnák, maximum a tizenkét-tizennégy éveseknek.
2011. okt. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

sùlyzós edzéseket végzek és rendszeresen ùszok tehát nem ez a gond, a kérdés inkább arra vonatkozott h konkrétan hasról h lehet eltüntetni az ott lévő felesleget(teszem azt milyen mozgás szükséges v étrendileg mire kéne figyelnem)


egyébként tisztában vagyok vele h férne még rám bőven kg,de nem vagyok vmi hízékony típus. amikor összejött h vhogy sikerült túlmennem a 80-on, ùgy nèztem ki mint aki lenyelt egy hordòt:D

2011. okt. 27. 09:52
 8/8 anonim ***** válasza:

ha úgy nézel ki mint egy hordó, akkor kell még izomra rádolgozni, aztán leadni a zsírt. legalábbis aki izmot növel, az hasonlóan csinálja.

kimondottan egy testtájról nem lehet fogyni.

2011. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!