Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a kedvenc vörös árnyala...

Melyik a kedvenc vörös árnyalatotok: réz, burgundi, padlizsán, esetleg egy másik árnyalat?

Figyelt kérdés

2020. márc. 27. 21:17
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 2. 19:39
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Hajszínben a természetes vörös. Tehát az ilyen narancsosabb rókaszín. Vagy az eperszőke.

Nekem ezekről a padlizsán és burgundi hajszínekről az 50+os falusi asszonyok jutnak eszembe. Eva Longorianak kell lenni, hogy az jól nézzen ki.

2020. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Réz
2020. jún. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 20. 13:43
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen vörös haj mániás vagyok, a saját hajkoronám is évek óta mindig vörösre van festve, szóval nagyon nehéz választani. :D

Szerintem a természetes vörösnél szebb nincsen egyébként, rettenetesen irigy vagyok mindenkire aki ezzel a hajszínnel születik, tehát az mindenképpen a number 1. Magamon is a természetesnek tűnő vörös árnyalatokat kedvelem, jelenleg hennával van festve, ez nagyon jól illik a hófehér bőrömhöz, kék hajamhoz, szeplőimhez. Legtöbben azt hiszik, ez az eredeti színem. Nagyjából olyan színe van most, mint Jessica Chastain hajának.

Amit még nagyon szeretek, azok a sötétebb, lilásabb, pirosasabb vörösek, amilyen pl. Ariana Grandénak volt régebben, nagyon szívesen festetném olyanra, de sajnos engem az nagyon sápaszt, viszont barnább bőrrel, barna szemmel, mint amilyen az övé is szerintem elképesztően gyönyörű. Rihanna haját is nagyon szerettem, mikor piros volt, az a szín is kb. 1%-nak áll igazán jól, és RiRi pont beleesik, nagyon dögös volt rajta szerintem.

Lényeg a lényeg: természetes vörös mindenek felett, de szerintem mindenkinek meg kell találnia melyik vörös árnyalat áll jól neki, mert mindenkihez passzol valamelyik.

Ha esetleg azért kérdezed, mert vörösben gondolkodsz, akkor rengeteg cikk van fent a neten, hogy milyen bőrtónushoz milyen vörös illik, szerintem nagyon hasznosak. :)

(Sorry, hogy nem linkeltem, csak telóról írtam a választ)

2020. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ!


Közel hónapja befestettem burgundi vörösre/vörös violet színűre. Világos bőröm és kék szemem van, a többség dicsérte az új színt, sok bókot kaptam.


Eredetileg világosbarna, aztán világos hamvasszőke hajam volt, nemrég váltottam, nem bántam meg. :)

2020. júl. 16. 08:49
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem padlizsán lila hajam volt, szerelmes voltam bele, csak meguntam hogy 2 hét után engedte a színét...

Amúgy az igazi burgundi/meggyvöröst is szeretem ha nem fakó

2020. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. aug. 7. 21:09
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Padlizsán színű a hajam és imadom.Próbáltak lebeszélni róla mondván,hogy "öregasszonyos" de én akkor is befestettem és nagyon jól áll és jót mutat a derékig érő hajamon.

27/L

2020. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Biztosan szép! :) A bőröd világos vagy inkább könnyen barnuló?
2020. aug. 9. 11:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!