Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinos haj egyenesítés...

Keratinos haj egyenesítés után, használhatom még valamelyik drogériás terméket amiket előtte is? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A napokba volt megcsinálva a keratinos kezelés a hajamon.

Másnak mennyi időbe telt míg kész lett? Én hosszú órákig ültem a fodrásznál 🙈 ...

De megérte, puhaaa, fényes, könnyen fésülhető, egyenes ( bár igaz nem szög egyenes, de a szőkített, kissé szét égetett hajamnak most úgyis inkább a táplálás és a kezelhetőség volta fontos, és ez megvan <3 )


ALFAPARF LISSE DESIGN KERATIN THERAPY 4 fázisú simítás lett megcsinálva.

Megvettem a márka samponját és balzsamját is.


DE ....

Sokminden megmaradt az eddig használt termékeimből.

Nem igazán értek hozzá, hogy melyik mit tartalmaz.

Tudom, hogy a kezelés után nem használhatok olyat ami szulfátokat, sókat és parabéneket tartalmaz.


Ezeket használtam eddig :


[link]


[link]


Ezeket a samponokat haj növesztés céljából használtam.


[link]


[link]


Ezeket a haj pakolásokat, néha balzsam, néha pakolásként. Ezeket imádtam és imádta a hajam is. Örvendenék, ha ezeket a pakolásokat használhatnám most, a kezelés után is.


Lehetséges? Vagy tönkre teszem a kezelés eredményét?


2020. márc. 28. 06:08
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]



[link]


[link]


Ezek lemaradtak a felsorolásból, annyira csak a parkolásokra koncentráltam 😅

2020. márc. 28. 06:14
 2/6 Twlinda válasza:
0%
Hát nekem fogalmam sincs! Én ehhez egyáltalán nem értek! 😟
2020. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez reggeli szokás nálad a kávéd iszogatása közben? 🤦‍♀️🙈
2020. márc. 28. 08:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt attól kellet volna megkerdezned aki a hajadat csinálta ☺️
2020. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A serical latte pakolást nyugodtan használhatod,az szilikon mentes:)) a többit ne
2020. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,egyiketsem használhatod.Használd azt amit a fodrász ajánlott vagy A Blasil Keratin vagy Cocochoco márkát.Igen ezek tönkreteszik a kezelésed hatását kimossák a hajadból(a samponok)

Mivel a hajad szőke és károsult 3 havonta csináltasd meg és jolenne 3 havonta egy Split Ender hajnyírás is.

Ha ennek a kezelésnek kimegy a hatása próbáld ki a Cocochoco keratinos kezelést nekem nagyon bevált.Ha kiváncsi vagy még valamire nyugodtan írj.Remélem tudtam segíteni.

2020. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!