Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit rontok el a hajvasalásnál?

Mit rontok el a hajvasalásnál?

Figyelt kérdés
Legalacsonyabb hőn csinálom,gyorsan végig megyek egy tincsen nem tartom rajta,hővédőt is használok mégis utána kiszárad és fénytelen lesz. Nem törik a hajam vége de vasalás után mégis olyan sprőd lesz. Másnapra meg olyan lesz mintha nem mostam volna hajat 3hete. Ha a fodrász csinálja egész héten puha és fényes marad. Igaz az én vasalóm több mint 10éves,de tisztítom a lapjait. A fodrászomé egy semmi extra vasaló,mondta is h próbából vette mert fogásra jó volt,de tényleg jó,viszont nem hiszem hogy ezen múlik. Rendeltem egy remington rose luxe-ot. Kíváncsi leszek,de érzem h nem csak ezen múlik,hanem valamit rosszul csinálok. Amúgy körkefével szárítom egyenesre akkor még puha és fényes,vasalás után meg 🤮

2019. aug. 4. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vasaló lapjainak anyagával lesz a gond. Nekem van 2 és az egyik kerámia lapos azt nem is használom mert katasztrófálisan tönkre vágja a hajam, viszont a másik teflon bevonatos ezer éves remington és fényes puha lesz tőle a hajam mindig.
2019. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A vasaló lapra még egy szavazat.

A másik viszont, hogy vasalás után is tegyél a hajvégeidre ápolót vagy olajat.

2019. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítanám az utolsó hozzászólást ha nem baj: vasalás után valóban nem árt hajvégápoló olaj, de vasalás előtt soha ne rakj semmit a hajadra a hővédő kivételével mert beleég a hajadba. Gondolj bele, az olaj ha vasalóval érintkezik megsüti a hajad még ha úgy látod beszívta akkor is marad a hajszál felületén.
2019. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Régen is ilyen volt hajvasalás után?


Szerintem valószínű, hogy a hajvasalóval van gond mégis, én idén váltottam le a 9 éves hajvasalómat, ami akkoriban nagyon jól funkcionált, hát eredményben ég és föld a különbség.

2019. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Használok hajvégápolót is. Igaz van olyan amikor úgy gondolom nem vasalom ki, bekenem a végét,aztán meggondolom magam és mégis vasalom. De akkor nem teszem. Hővédőből garnier miraculous oil- használok de még hajszárítás előtt. Van olyan ami jobb lenne? Fodrászom permetezőset használ,hajszárítás előtt.
2019. aug. 5. 09:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a garniert használtam jó darabig, elfogyott már 2 flakon mire rájöttem hogy miért törik, szakad, rövidül a hajam nagyon durván. Hiába hogy rá van írva hővédős azért mégis csak egy olaj és én ezt égettem a hajamba szorgosan hónapokon át. Önmagában vasalás nélkül nagyon jó a miraculous oil de inkább próbálj ki valami spray hővédőt. Bár már sok helyen olvastam hogy igazából tök felesleges.
2019. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megjött az új valasalóm,ég és föld a különbség. Úgy siklik a hajamon hogy csak néztem. 180 fokon vasaltam alig lett meleg a hajam,de egyenes lett. Most csak gyorsan kipróbáltam, nem voltam alapos de így is nagyon jó lett,és puha maradt utána is!!
2019. aug. 11. 07:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Na akkor csak a lapja volt a ludas. Elhasználódik ez van. Milyen vasalót vettél?
2019. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,pedig biztos voltam benne,hogy én rontok el valamit. Remington rose luxe lett.
2019. aug. 11. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!