Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyek a DM...

Szerintetek melyek a DM legspecifikusabb termékei? Ti melyik termékei használjátok szívesebben és miért? (szubjektív válaszokra lennék kíváncsi)

Figyelt kérdés
Egy házi dolgozathoz kell, amihez ezt a témát kaptam. Viszont én nem használok DM termékeket.

2020. márc. 28. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a bio dolgait, különleges, finom kajákat lehet ott kapni viszonylag jó áron. Vega, gluténérzékeny, laktóz érzékeny stb. Kozmetikumok közül nincs kedvencem, az ugyanolyan mint bármelyik drogériában.
2020. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyerekem van és szeretjük a dm sajátmárkás Babylove popsitörlőit, pelenkát, babakanalat, nasikat, üveges és egyéb bébiételeit és ezek nagyon népszerűek a családok köreiben, sok ismerősöm használja elégedetten.

Amit én szeretek az a szintén sajátmárka Balea, a tusfürdőik, testápolóik, samponjaik és a folyékony szappan is nagyon jó és szuper olcsó.

A Mivolis vitaminok és étrendkiegészítők is szuperek és nagyon jó áron vannak.

2020. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2020. márc. 28. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem az Alverde termékeket. Tetszik, hogy natúrkozmetikumok és ez az egyetlen olcsóbb kategóriás márka, aminek a termékei nem irritálják a bőrömet.
2020. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En azt szeretem, hogy csomó sajatmarkas termekuk vegan,amugy tenyleg jok a a baleas tusfurdojeik, a testapoloik nem olyan nagy durranasok, de annyira olcsok, az alverdes dolgok, pl a korom apolo olajuk, meg tenyleg a hajkapszulajuk.
2020. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!