Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek (saját szubjektív...

Szerintetek (saját szubjektív vélemény alapján) milyen hajszín, milyen árnyalat áll a legjobban fehér bőrhöz kék szemmel?

Figyelt kérdés

gondolom sokan a szőkét fogják mondani, de ezen belül is kíváncsi lennék az árnyalatra, ha esetleg tudnátok képet linkelni olyan kombinációról, ami tetszik nektek :)


ehhez hasonló kék:

[link]



2016. jan. 25. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem egy természetes középszőke vagy világosbarna, aranybarna jól passzol hozzá

persze ezt így csak látatlanban

2016. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is fehér bőröm van kék szemmel. Volt már minden színű hajam, de csak a szőke állt jól eddig. És abból is csak a meleg árnyalatok (aranyszőke, vöröses szőke), mert sárgás a bőröm. A hamvas szőke azoknak jó akiknek rózsaszínes vagy szürkés a bőrük.
2016. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

kb ilyesmikre gondoltam

2016. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy valami világosbarna vagy esetleg szőke, de szerintem nem ilyen precíz választ vártál :D
2016. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

saját vagy annál picivel világosabb :)

F

2016. jan. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Arctípustól is függ, nem csak a szem/bőr szinétől.


Pl. Liv Tyler is fehér bőrű, kék szemű és neki a fekete haj áll legjobban. [link]


Van akinek vörössel is szépen áll. [link]


És természetesen a klasszikus kék szem, szőke hajjal is nagyon szép tud lenni. [link]

2016. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2016. jan. 27. 13:55
 8/8 anonim válasza:
Figyu nekem is ilyen szemem van és sötétbarna hajam de nekem jól áll mondjuk az én bőrőm nagyon sápadt
2016. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!