Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös haj? Akik fedtet vörösek...

Vörös haj? Akik fedtet vörösek/narancsárgák milyen festéket használtok?

Figyelt kérdés

Azt a nagyon világos réz vörös hajat szeretném el érni de tartósan. Ki lett szőkítve a hajam elsőre a venita Trendy mousse narancsárga színét próbáltam meg nagyon tetszett de első mosásig tartott. Aztán a Garniel oil hajfestékét próbáltam ki az is magyon szép szín volt és teljesen meg felelt de az se tartott csak 2 mosásig.

Így rá tértem a venita multi colorra ami nagy csalódás volt mert nem volt jó a szín és hál istenek 4 c vitaminos mosás után távozott. Azt szeretném meg tudni hogy ti milyen márkát használtok ami tartós és a színe is tökéltes?



2020. márc. 29. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A voros alapjaraton nagyon engedni a szinet sajnos. En alfaparf festeket haszbaltam, bar nem rezeset + nagyon ajanlom, hogy vegyel hozza alfaparf pigmentset, ezt a balzsamodba kell keverni, nekem anno ez volt a megoldas a ket festes kozott. Persze nem muszaj alfaparfot, azt hiszem mas markanak is vannak ilyen pigmentjei, amit ossze lehet keverni balzsammal.
2020. márc. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!