Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör haj kiegyenesítése?...

Göndör haj kiegyenesítése? Hogyan lehetne? 18f

Figyelt kérdés

Közepesen göndör hajam van, amit utálok. Nem az a balázs pali szint, de ha hosszabb akkor össze vissza áll és göndörödik. Fésülés semmit nem segít, utána is ugyan úgy áll.


Kisebb voltam mindig az unokatesóm vasalta a hajam és olyan oldalra fésült "emo" hajam volt. Aztán egyszer nyáron amikor sokat jártunk fürdeni lenyírtam kopaszra, kb fél évig mindig nyírtam. Aztán kicsit hagytam megnőni, oldalt mindig rövidre vágattam, fent meg hagytam hosszabbra és ha hajmosás után kb 15 percig fésültem oldalra akkor talán úgy is maradt másnapra :D



Ééééés itt jön az a szitu, hogy kezdem megunni ezt a naponta mosás, fésülgetés dolgot. Mit lehetne kezdeni göndörödő hajjal? Lehet megint el kéne kezdenem vasalni? Milyen jó vasalt hajak vannak mostanság? :D



2020. ápr. 1. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod vasalni, megpróbálhatnád a a tartós, keratinos hajegyenesítést.
2020. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb a kopasz, mint a vasalt haj.
2020. ápr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen nyírd le rövidre! Ha visszanő, már nem lesz göndör.
2020. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak tartós (pár hét múlva visszaáll) és végleges (úgy marad örökre, de a lenövést a tövénél pár havonta csinálni kell) egyenesítések. Ami persze nem egy 18 éves fiú pénztárcája (és türelme, mert 2 óra a fodrászatban). Pedig az elszántabbak így csinálják. Mindenki úgy van vele, hogy évekig vasalgatja orrba-szájba, aztán egyszer odavágja a vasalót, mert elege és egy élete van. Rá kell szánni a húszezrest, és akkor fél évig egyenes vagy.
2020. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már léteznek ilyen haj egyenesítő krémek/olajok, amivel ha kifésülöd a hajad, hő nélkül tudod egyenesíteni. Persze, ebben az esetben gyakrabban kell mosni, mint általában.
2020. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3

Ez jó nagy hülyeség.A legtöbb göndör hajú embernek nem változik meg a haja,hiszen ez a hajhagymák alakjától függ,azokat meg nem érdekli a haj hosszúsága.



Kérdezőnek pedig:Próbáld egyenesre szárítani, a vasalással is próbálkozhatsz.

De én a helyedben inkább megpróbálnám kezelni a hajam.

2020. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!