Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos haj kiegyenesítése...

Hullámos haj kiegyenesítése (zselével, hajlakkal)?

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy göndör a hajam, inkább hullámos, de nagyon utálom, hogy reggel a tükör előtt szarakszom fél órát mire beállítom rendesre (csak vízzel ilyenkor kiegyenesedik) és az első szél elrontja az egészet, ezután egész úgy nézek ki mint, aki még soha nem fésülködött... Szóval ha esetleg zselézném vagy hajlakkoznám, akkor is begöndörödne vagy akkor maradna úgy!?

Bocsi ha esetleg bugyuta a kérdés vagy ha nem annyira érthető.



2014. jún. 5. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasznalj hajvasalot!Az a legjobb.
2014. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hali, szerintem elég a "huncutkodós" hajszálakat lezselézni, bár én még nem próbáltam ilyesmit, és hát, ezek a cuccok azért vannak, hogy "megállítsák" úgy a hajat.
2014. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
upsz, bocsi kihagytam a kérdésből, hogy vasalni nagyon nem szeretném... :(
2014. jún. 5. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:

ha nem vasalod a zselé nem ér semmit. ugyanúgy begöndörödik, és még furán is néz ki....

vasald ki, és aztán fújd le hajlakkal.

2014. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De a zselé az amúgy leragasztja a hajat, mint a hajlakk is gondolom; amúgy vannak azok a nagyon vékony fésűk, ha hajmosás után azzal sokáig fésülöd, akkor egyenes marad; ilyenre gondolok: [link]
2014. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, sokat segítettetek(ment mindenkinek a kis zöld kéz) :)
2014. jún. 8. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!