Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fessem be úgy a hajamat...

Hogyan fessem be úgy a hajamat, hogy ombre hatást érjek el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elsősorban fodrászokhoz szólna a kérdésem. Nemrég voltam fodrásznál kb. 1,5 hónapja, viszont nagyon elrontotta a hajamat. Hamvas szőke hajat szerettem volna, leszívta a hajamat hozzá, majd befestette és a lemosáskor tett rá valami grafit elnevezésű színezőt, amitől konkrétan kék lett. Mondtam, hogy így ne hagyjuk, mert rettenetes és akkor csinált egy tő festést nekem barnával, amivel megpróbálta melirozott hatással eltakarni a nagyon feltűnően kék részeket a hajam tetején és az arcom körül. Egy fokkal jobb volt már úgy, legalább az utcára ki mertem menni. A kékség már kikopott, viszont most rettenetesen elüt a hajtövemtől a barnára festett rész, ahogy lenott a hajam. Rendeltem Loreal cool cover 9.1 színű hajfestéket, valamint hozzá 20-as oxit. A kérdés az lenne, hogy hogyan vigyem fel a festéket? Először a barnára festett részre, vagy a kiszivott részre, vagy egységesen mindenhova? A tövemet szeretném meghagyni az eredetire (ahogy alapvetően a fodrásznál is kértem volna...), úgy gondoltam, hogy várok még vele, hogy par centit nőjön es akkor kicsit feltupirozom a nem festendő részt és úgy talán lesz egy kicsi átmenet. Attól félek, hogy nem fogja majd be egységesen a barnára festett és a szőkített részt a hajfesték, ezért szeretnék kérni segítséget, hogy milyen sorrendbe vigyem fel a festéket és meddig hagyjam rajta. Az eredeti hajszínem egyébként sötét szőke. A segítséget előre is köszönöm! Szép napot nektek! :)

2020. ápr. 3. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ha szép hajat akarsz, akkor elmész egy mesterfodrászhoz!
2020. ápr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20as oxit? Szerintem is maradj inkább a fodrásznál.
2020. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!