Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen bõrre mit ajanlatok?

Ilyen bõrre mit ajanlatok?

Figyelt kérdés
Szóval az arcom pattanàsos, de nem olyan vészes, illetve van “pár” fekete miteszer. (Sok, de nem olyan undoritoan hogy 1km-rol kiszurni hogy ott van.) Ès ezen kívül mintha “foltos” lenne a bõröm, abból adódóan, hogy nagyon világos a bōröm de a pattanàok meg kissé pirososak (és szōke a hajam meg kèk a szemem, hatha ez segit elkepzelni milyen vilàgos lehet a bõröm). Továbbà hajlanos a zsìrosodádra. Mindennap használok erre külön arcmosòt , meg maszkokat heti 1x de sehogy se olyan szép tiszta a bõröm. Sajnos még egyetlen termèkkel sem tapasztaltam olyan nagy hatàst. Nem gondolom hogy egèszségtelenül táplálkoznék, és sportolok is. Esetleg valaki tudna ajánlani valami bevállt készítményt? Köszönöm!!
2020. ápr. 4. 19:41
 1/2 anonim válasza:

Ebben kérd inkább a kozmetikusod segítséget.

Nekem is ő mondta milyen fajta a bőröm és hogy mi lenne jó rá. Összeállított egy kezdő csomagot és ha nem vállt be mire elfogyott akkor egy újat. Legvégsőbb esetben pedig bőrgyógyász.. De szerintem felesleges. Ez akkor nálad is a hormonok miatt lehet. Próbálj meg kozmetikustól segítségét kérni!:)

2020. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okes,èrtem, köszi :))
2020. ápr. 14. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!