Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha most kopaszra nyírom a...

Ha most kopaszra nyírom a hajam, akkor mekkorára nőne meg szeptemberre, ha nem vágom közben?

Figyelt kérdés
Le fogom vágni a hajam kopaszra. Régóta ki akarom próbálni. Szeretném kipróbálni hogy milyen érzés kopasznak lenni, hogy hogy nézek ki úgy, meghát egy kicsit töredezett is a hajam alul, elég zsíros és korpás is vagyok, de annyira hogyha erősen megmosom, haborztatom és minimum 5-10 percig rajt hagyom a sampont akkor is marad benne valamennyi, kicsit viszket is a fejem (nem vagyok tetves). Meghát van egy ilyen kezdeményezés amivel fel lehet hívni az emberek vigyelmét hogy maradjanak otthon és még sorolhatnék egy csomó okot. Valamikor a héten megteszem. DE! Nem tudom hogy mekkorára nőne vissza a hajam szeptember elejére. A közepesnél egy kicsivel gyorsabban nő a hajam, de hallottam hogy mégjobban felgyorsúl nyáron/tavasszal. Kb. mekkora lenne addigra ha nem vágnék belőle semennyit? Gyorsabban nő a hajam és fel is gyorsul ahogy hallottam, ezért légyszí ne a sablon "1 hó/1 cm"-t írjátok. Köszönöm előre is!

2020. ápr. 7. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Ennél kicsit hosszabb és dúsabb. Főleg, ha nem csak legépezed, hanem pengével is letolod most.


[link]

2020. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig a sablont kell írnunk, mert alapból 1-1.5 centit nő havonta, aki nagyon szerencsés, annak 2-2.5 cm is lehet akár. Nem fog felgyorsulni, de gondolom ismered a hajad, hogy mennyit szokott nőni. Ennél többre ne számíts.

Milyen kezdeményezés az, amivel a kopasz fejeddel hívod fel a figyelmet az otthonmaradásra?😀 Mi az összefüggés? Maradj otthon, mert megfázik a fejed? Nyírd le, ha az tetszik, ne ilyenekre fogd

2020. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Van egy ilyen kezdeményezés, celebek is megcsinálták pl. Krausz Gábor. De elvileg felgyorsul egy fodrász írta. Mivel sokkal egészségesebb lesz a táplálkozásunk, sokkal több lesz a D vitamin és sokkal melegebb lesz...
2020. ápr. 7. 19:26
 4/16 A kérdező kommentje:
1.-nek, olyan rövidre biztos nem. Az nem lehet, rövidebb mint a seblom 1,5 cm-s. Az minimum 10 leborotválta mégegyszer nehogy nem vágta le.
2020. ápr. 7. 19:33
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem 5 hónap alatt kb 5-10 centit nőne.
2020. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi! :-) Akkor már lesz azért bőven hajam. :-) Most hosszabb, de úgysem akarom pont ugyan akkorára, egy kicsit beleuntam ebbe a hosszabb hajba.
2020. ápr. 7. 20:14
 7/16 anonim ***** válasza:

Jó neked, nekem vitaminkúra meg hajnövesztő sampon mellett is fix 0,7 cm havonta. Anélkül meg 0,5.

Bocs, csak kikivánkozott a panaszkodás :/ :)



Szerintem számolj 1,5 cm/ hóval, úgy nagy csalódás nem érhet, csak pozitiv meglepetés.

2020. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Márpedig az átlag az, amit te "sablon"-nak írsz :D A növekedés tényleges nagysága annál valószínűtlenebb, minél messzebb esik az átlagostól. Tehát hiába is írok neked 3 cm/hónapot, ha annak valószínűsége nagyon csekély...:D


Még 1.5-2 cm/hó sebességet el tudom képzelni. Indok pedig nem kell hozzá, told le, és kész :D

2020. ápr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az már biztos lesz. Megnő biztos már nagyra.
2020. ápr. 8. 00:10
 10/16 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2020. ápr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!