Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mekkorára vágassam a hajam,...

Mekkorára vágassam a hajam, mert szeretnék valami újítást mert már több éve hosszú a hajam és unom?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni.szerintetek mekkorára vágassam a hajam?most derékig ér.
2016. jan. 11. 13:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy lány vagyok.
2016. jan. 11. 13:34
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
kopaszra
2016. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is pont ezen agyalok, és a hajam is ilyen hosszú épp.

Amin én gondolkodom az vagy egy vállig vagy az alá érő vagy egy bob, de abból is a hosszabb változat.

Te gondolkodtál már vmin? Vagy vmi egészen rövidet szeretnél?

2016. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazából ezt te tudhatod, hogy neked meddig érő haj tetszene/állna jól :) Nekem személy szerint a túl hosszú meg a túl rövid haj sem tetszik. A mellig érő hajacska cuki :)
2016. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, amilyen tetszik olyan legyen. Nekem a vállig érő hullámos most ami nagyon bejön, olyanra vágom majd. [link]
2016. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kezdésnek 10-15 centi is sokat tud számítani, vagy ha most egyenesre van vágva a hajad, akkor vágass bele fokozatot. Ha fokozatos, akkor vágass egyenes fazont. Esetleg frufru, vagy egy árnyalattal sötétebb/világosabb szín.
2016. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hátközépig.

Ha pedig úgy gondolod akkor tovább.

Ha nagyon levágatod és az elején még élhet a tűz hogy de jó de ki tudja hogy 1-2 hónap múlva pedig visszajössz ide hogy hogy növeszd vissza gyorsan:)

Ajánlom olvass... van pár ilyen kérdés.

2016. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az 1. Válaszolón kívül mindenkinek köszönöm.
2016. jan. 11. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!