Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tulajdonkeppen mire jo a...

Tulajdonkeppen mire jo a balzsam, es milyen tipusu hajra ajanlott hasznalnk?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 8. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Semmire nem jó. Azért találták ki, hogy még több pénzt keressenek a buta embereken!
2020. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidratál, véd, megelőzi az haj gubancolódását és "szállását". Ma már minden hajtípusra lehet kapni, de ami legjobban igényli, az a száraz (és mondjuk erősen festett) haj. De a világ nyilván nem dől össze attól sem, ha nem használsz balzsamot :)
2020. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos agyonreklámozott, semmitérő portékák tényleg csak marketingfogásként díszelegnek az üzletekben.

Viszont van bőven kivétel, hiszen egy igazán jó minőségű balzsammal tényleg rendkívüli eredményeket lehet elérni.

Az én hajam természetes hullámos, könnyű szerkezetű és száraz. Egyáltalán nem mindegy, hogy mit használok rá, mert aZ üzletekben kapható termékek 90%-ától olyan szálkás lesz, mint egy szénakazal.

Egyedül az Aussie extrém károsodott hajra való balzsamja vált be, - sokkal puhább lesz, egészséges olajokkal látja el, + szépen tincsekbe rendezi, rugalmas tartást ad neki, és sokkal többnek tűnik, mint amennyi.

Akinek szárazabb típusú haja van, szinte kötelező valamilyen plusz hajápoló, hidratáló használata. Akinek pedig egyáltalán nem kényes, egyetlen mezei sampontól is szép lesz a haja.

2020. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem puhább, simább és fényesebb tőle a hajam. De ki kell kísérletezni, hogy neked melyik jó. Van amelyik nem csinál semmit se.
2020. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem írtam, hogy nagyon sok, vastag szálú hajam van. (4)
2020. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ha nem használok balzsamot akkor teljesen száraz lesz a hajam szóval nem hinném h nem ér semmit.
2020. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2020. ápr. 12. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!