Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki ért a pedikűrös dolgokhoz...

Aki ért a pedikűrös dolgokhoz ajánlana valamit repedt sarokra?

Figyelt kérdés

Nem dolgozik akihez jarok de a munkavédelmi cipo/bakancs tönkreteszi a lsarkam csupa repedés ,milyen krémet vegyek rá ? Reszelőm van de ha azt tudtok ajánlani azt is veszek másikat.

Máskor havonta másfél havonta rendbe tette a pedikuros de most nem elég h ronda még fájni is fog és nem boldogulok vele


2020. ápr. 9. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó sok zsíros krém és ráhúzni pamut zoknit, így aludni éjszaka.
2020. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Áztasd be meleg vízbe kb. 10 percre. Utána reszeld le a bőrkeményedést. Utána kezd be krémmel, testápolóval. Minden nap fürdés után kend be, hogy tovább puha maradjon.

Ha nagyon durva, akkor minden héten meg kell csinálni. Ha annyira nem, akkor kéthetente.

2020. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Habkővel lehet csiszolni, és érdemes minden nap zsíros krémmel bekenni.

Állítólag, ha fél órára citromot teszel rá, az puhítja, de erről nincs személyes tapasztalatom, csak a neten láttam a tippet.

2020. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A reszeles oké de valami konkret kremre gondoltam esetleg tippek?

Ami van itthon egy avonos sajnos nem vált be ,kenem ,kenem de nem segít.

2020. ápr. 9. 09:52
 5/11 anonim ***** válasza:

Én lavorba szoktam engedni jó meleg vizet, abba tusfürdőt nyomok és beáztatom a lábam. Nekem habkő elég rá mert csak száraz a sarkam. Aztán szépen lereszelem a habkővel és utána vastagon bekenem testápolóval. Lefekvés előtt is és felveszek egy zoknit. Most már jó puha és nem száraz.

Te vegyél rá olyan krémet ami ilyenre van és szemcsés.

2020. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Bano sarokbalzsam a legjobb.
2020. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Áztasd be a lábad 10-15percre szappanos de a legjobb ha teafaolajat is csepegtetsz bele.

Valami jó zsíros krém vagy kókuszolaj alufólia + zokni nekem is ezek jutottak otthoni DIY ápoláshoz eszembe.

Drogériás termékeket sajnos nem tudok ajánlani, a callux termékek nagyon jók de rendeléses rendszer van plusz ha jól tudom csak szakmabelieknek. Arról nem is beszélve, hogy 1-2x otthon használni borsos ára van.

2020. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha csak csúnya lenne nem zavarna de ma is megyek éjszakásba kötelező a munkavédelmi cipô és szinte fáj ráállni.

Utána nézek ennek a calluxnak is ha drága se érdekel mert fáj

2020. ápr. 9. 12:43
 9/11 anonim ***** válasza:
A krémek közül szerintem a legjobb, amit gyógyszertárban kevernek ki, én is azt szoktam használni.
2020. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És annak mi a neve ami gyógyszertárban kaphato?
2020. ápr. 9. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!