Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oldal frufruból teli frufru?

Oldal frufruból teli frufru?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most éppen oldal frurfum van, és most azon gondolkozom, hogy majd valamikor ha csitulnak a dolgok a vírus miatt, akkor teli frufrut vágatok. A kérdésem az lenne, hogy ha nem tetszik, akkor mennyi idő, mire vissza lehet növeszteni-vágatni ilyen oldal frufrura, mint amilyen most is van?

2020. ápr. 12. 18:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Jajj és elnézést, nem biztos, hogy jó kategóriába írtam...
2020. ápr. 12. 19:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kb 3-4 hónap mire ketté tudod választani, mint oldalfrufru. De szerencsére van hullámcsatt, meg apró gumi, meg hajpánt, hogy addig is eltakard, ha annyira nem jön be.

Én pár éve vágattam, egy darabig jó volt, aztán nőni kezdett, már a szemembe lógott, de eltűrni nem tudtam, szenvedés egy kicsit, de ha megszereted folyamat visszatudod vágatni.

Nekem a tarkómon hajtetkó is volt. Háromszögbe volt felnyírva a hajam, kb 3x lett bele minta vágva, aztán meguntam. Na azt nagyon gáz volt visszanöveszteni. Kivasalni nem tudtam, összevissza állt mindig, sokszor felfógva hordtam a hajam, összevissza tűztem hullámcsattal, de aztán már visszanőtt teljesen szerencsére. :D

2020. ápr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál! :) Lehet megcsináltatom, még átgondolom, mert azért elég sok gond van vele...
2020. ápr. 14. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!