Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti szeretnétek változtatni...

Toriiii66 kérdése:

Ti szeretnétek változtatni magatokon valamit? Ha igen mit?

Figyelt kérdés
Úgy értem itt a "karantén" sokan itthon vagyunk, többet tudunk törődni magunkkal... Ti mit próbáltok most változtatni? Én az arcomat igyekszem helyrehozni,és a számat
2020. ápr. 13. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Karantén alatt sokat mozgok, eljárok futni, meg videókra tornázok. De amin nem tudok változtatni, de szeretnék: az orrom, ami óriási. :D
2020. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Huh, én akkora “átalakulásba” kezdtem a karantén alatt. :D

Egészségesen táplálkozom, eljárok futni (jó lenne pár kilót is leadni - nem vagyok túlsúlyos vagy ilyesmi, csak esztétikai okokból), erősítek, hogy formásodjak is + vannak gyakorlatok, amiket nagy álmom megcsinálni (jógapózok és hasonlók), odafigyelek az arcápolásra + direkt nem sminkelek (már a szempilláim is hosszabbak lettek, mint amikor folyton spirálozom őket :D), a hajamon elvégeztem az egészségügyi vágást, és most igyekszem növeszteni. :D

De még van pár dolog, pl. egy ideje vitaminokat szedek, hogy a körmöm se töredezzen (kb. egy éve katasztrofális), már szépen megnőtt, formára is reszeltem, úgyhogy végre a manikűröm is #onpoint :)

2020. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
Igazából a napi mozgásom ugyanúgy megvan, a rutinom se változott, az evésem sem, szóval max többször van időm feldobni egy arcpakolást.
2020. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Munkahelyemen olyan folyékonyszappan van és kézfertőtlenítő, amik hónapok óta kiszárítják a kezem, de sajnos muszáj használni. Most azt próbálom változtatni magamon, hogy naponta legalább 5x bekenjem a kezem egy speckó krémmel, hogy helyrejöjjön, mert már brutális, sokszor sebes is miatta. Elég jól alakul. :)

Sajnos mikor dolgozom max naponta 1x max 2x jut eszembe bekenni, mert mindig van valami teendőm itthon is. (Főzés, takarítás, vezetés stb.)

2020. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Tegnap levagtam a hajambol 30 centit :D
2020. ápr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem tudom annak számít-e, de minden nap tornázok. Eddig is edzettem rendszeresen, de így, hogy kimarad a napi-jövés-menés különösen muszáj csinálni valamit, ha nem akarok összeesni és veszíteni erőnlétből. A szokásos erősítő edzéseken túl elkezdtem jógázni is.
2020. ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy csinalok mindent ahogyan eddig, én a legjobbat hoztam, hozom ki magamból minden egyes nap. ::))
2020. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy edzek, eszek mint eddig. Viszont a hajammal most többet foglalkozom (többször rakok fel pakolást), remélem lesz valami eredménye.
2020. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hehehe, mit nem?

amúgy tornázok minden nap, erőltetem magam, nem eszek. ha már magas nem leszek, vékony legyek :D

2020. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!