Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Őszülő srácok és bácsik! Ti...

Őszülő srácok és bácsik! Ti befestetnétek az őszes hajatokat újra sötétre, ha a feleségetek vagy barátnőtök ezt kérné tőletek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 13. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Az ember változik, öregszik. Ez az élet rendje.
2020. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha ENGEM zavarna, akkor igen, CSAK AZÈRT, mert MÁS akarja, semmi esetre sem.
2020. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
nem, mert utána általában még nevetségesebb lesz az ember
2020. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
nincs ezzel semmi gond,en is festem,es magamnak is teszik
2020. ápr. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

tegnapelőtt 20:18-as: miért lenne nevetséges?

Ha normálisan festi valaki a haját, akkor nem feltünö, csak annyit lehet látni, hogy még nem öszül!

Mivel sokan vannak, akik egyáltalán nem öszülnek idös korban sem, ezért nem tudod megmondani, ki az, aki magától nem ösz és ki azért, mert befestette.

2020. ápr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sötét hajú vagyok, és elhatároztam, hogy ha egyszer megőszülök, kipróbálom, milyen szőkének lenni. :D

Persze, a valóságban 70 évesen aligha fog már érdekelni, de 30 évesen még igy gondolok az őszülésre.


Amúgy számomra nem reális a lehetőség genetikailag. Sokkal reálabb sajnos a kopaszodás, illetve, hogy arra mit lépek majd.

2020. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Örül akinek csak festeni kell, más milliókért jár ültetgetni...
2020. máj. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Totál észre lehet venni egy hajon, ha festve van, és egy férfi festett hajjal marha nevetségesen néz ki. Egy férfinek jól áll az ősz haj, éretté teszi, de ha festve van, egy pojácának néz ki csak. 40N
2020. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az teljesen kizárt, hoyg észre lehessen venni, ha valakinek festett a haja, amennyiben jó fordrásszal csináltatja, megfelelöen ápolja és nem hagyja lenöni!

Attól, hogy te nem tudsz róla, az idösebb (és kultiváltabb) férfiak jó részének festett haja van, csak nem reklámozzák, te meg nem veszed észre.

Természetesen az otthon DM-es festékkel festett hajat egyböl ki lehet szúrni, de ott sem a festéssel, hanem a rossz alapanyaggal és rossz módszerrel van baj.

2020. máj. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%
Észre lehet venni, hidd el. A nők észreveszik.
2020. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!