Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit szólnátok, ha a feleségete...

Mit szólnátok, ha a feleségetek szilikonmelleket csináltatna?

Figyelt kérdés

Én gondolkozom a dolgon, és nem nagyon tudunk zöld ágra vergődni. Roppant kellemetlen az alakom: a derék-csípő arányom oké, de mellben két számmal kisebb vagyok. Ez az öltözködésnél komoly gond: egyáltalán nem tudok egyberuhát venni, kosztümöt, bikinit, fehérneműt pedig csak olyan helyen, ahol külön árulják az alsó- és felsőrészt.

Ráadásul meg is ereszkedtek a melleim egy kicsit.


A kapcsolatunk elején mondtam, hogy szeretnék 2-3 gyereket, viszont amikor befejeztem a szoptatást a legkisebbel, utána szeretném megnagyobbíttatni a melleim. Nem nagyon, csak pont annyira, hogy konfekcióméret lehessek. Illetve a dolog másik oka, hogy pocsék kötőszöveteket örököltem, tuti hogy szoptatás után borzasztóan lógni fog a mellem.


Ő az elején azt mondta, hogy ő műnek tartja a szilikonmelleket, és nem szeretné, hogy nagy lufijaim legyenek. De amikor kifejtettem neki, amit fent leírtam, azt mondta, végül is érthető, gondolkozik rajta.

Most lassan itt az ideje a gyerekvállalásnak. Így ismét napirendre került a téma. Most megint ellenzi.


Mit tegyek? Nem szeretném, hogy esetleg emiatt elhagyjon, viszont nagyon szeretném megcsináltatni ezt a beavatkozást. Nagyban megkönnyítené az életem, és önbizalmat is adna. Vajon számíthatok rá, hogy megérti és elfogadja? Valakinek van esetleg tapasztalata a dologban?


2013. ápr. 23. 17:43
 1/7 anonim válasza:
25%
Beraknám a király kobrát a két hegy közé.
2013. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
48%
Nem gondolod hogy elhagyna azért, mert változtatnál magadon valamit, amivel nem vagy elégedett és utána még jobban is éreznéd magad .. Ha meg igen, akkor menjen csak!
2013. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Mehetne új férjet keresni.
2013. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A te tested, azt csinálsz, ami jól esik. Ha nem tetszik, és ezért elmegy, menjen!

Nem kell hogy lufinak nézzen ki, én is megcsináltattam két gyerek után, nem is látszik, hogy műtött.

2013. ápr. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

már bocs de ha ilyenért elhagyna akkor minek szülsz egy ilyen embertnek gyereket??

10 év mulva meg megöregszel akkor meg akkor fog otthagyni.

2013. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az öregedés más, az természetes. Neki konkrétan az orvosilag nem indokolt plasztikázással van baja.
2013. ápr. 26. 14:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Más nő meg azért stresszel, mert a párja mellett minig tökéletes bombanőnek kell lennie. Örülj, hogy van aki elfogad és szeret olyannak amilyennek a természet megalkotott :)
2013. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!