Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan es mivel tudnám elérni...

Hogyan es mivel tudnám elérni a természetes szőke hajszint?

Figyelt kérdés

Eredetileg barna hajam évekig palette nugát színnel festettem (őszülök nagy igy muszáj festenem).

Csináltam egy hajradírozást. Mivel 5 évvel ezelőtt szőkítve volt a hajam, most róka színű lett. A töve sárga a vége vöröses mogyoró színű. Őrülök hogy ilyen jól leszedte a sok festéket és most tiszta a hajam, de ultragaz a színe. Gondoltam ha befestem palette vilagosszokevel jo lesz es egy színű. hát szinte semmit nem változott. Hogy tudnák természetes hatású szöket varázsolni? Ami nem sárga és nem vörös arnyalaz. Leszívni nem szeretném. Fodrász nincs.


2020. ápr. 13. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem szőke a fejedből növő haj,, soha nem lesz természetes szőke, max természetes hatású.

Sajnos a vörös sötétebb színnel számít mint a szőke, és a sötétebb hajon semmit nem érsz el ha világosabb festéket kensz rá.

Én azt javaslom neked, hogy válassz egy világosbarna árnyalatot, az kerüljön az alsó részre, a töveket pedig az eredeti hajszíneddel megegyező, vagy ahhoz hasonló barna színre fessed. A sötét tő mellett a világosabb többi hajrész még világosabbnak tűnik.

2020. ápr. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!