Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a barna hajamra ráfestem a...

Barbii. kérdése:

Ha a barna hajamra ráfestem a hennát, milyen színt tudok elérni?

Figyelt kérdés
[link] Ilyen barna a hajam, a fekete részt ne nézzétek, azt még el tüntetem, de a barna az eredeti. Cosmio hennát akarok majd használni, az 500 g-ból. Valakinek van tapasztalata ezzel a hennával kapcsolatban? Esetleg ami ennél is jobb? Köszi

#henna #hajfesték #vörös #cosmio #természetes hajfesték
2015. jan. 12. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legjobb a khadi márka, ráadásul az már össze van állítva és olcsó is. Soha nem használnék mást. Ott színt is tudsz választani. Az élénkvörös nevű, az a tiszta (100%-os) henna, én a világosbarnát használom, abban vannak más növények is. Viszont növényeken kívül nincs benne semmi egyéb adalékanyag.
2015. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
[link] Ilyen vöröst szeretnék elérni igazából!
2015. jan. 12. 20:34
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt is nézegettem, de azt mondják, hogy ez annál is jobb, és nagyon szép intenzív színt lehet elérni vele. Meg nekem rengeteg kell (fenekemig ér a hajam) 500 g-ot biztos elhasználok rá, és a cosmioba van akkora kiszerelés.
2015. jan. 12. 20:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hennától nem lesz ilyen vörös, legalábbis én még nem láttam ilyet. Talán szőke hajon lehet ennyire élénk a színe.
2015. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sacuuuu válasza:
Szőke hajon narancssárgás-vöröses lesz, viszont a te barna hajadon a képen lévő lányénál sötétebb lesz, inkább sötétbordós színű.
2015. jan. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Végülis az sem rossz, csak attól féltem kicsit, hogy nem fog látszódni mert sötétebb a hajam.Köszi a választ.
2015. jan. 13. 14:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Érdekelne,hogy "tünteted el" a feketét!? Én hajam is hasonlóan néz ki hosszra színre egyaránt. Én is a Cosmióról szerettem volna rendelni,de miután megtudtam,hogy ott is a Neha hennát árulják átcsomagolva (ez nem titok,nem is tagadják),akkor visszavontam a rendelésem átgondolásra,hiszen annak köztudottan rezes árnyalata van. Én meg inkább bordósabbnak-bíborosabbnak örülnék (van ilyen is),még akkor is,ha tulajdonképpen esetemben fekete a cél (indigóval,de az ugye kopni fog és nem mindegy szerintem,hogy milyen színre). Még mindig nagyon filózom,mert onnan Xantánt is tudnék hozzá rendelni,hogy ne csöpögjön,de egyenlőre még kutatom az elképzelt árnyalatot adó fajtát.

Egyébként véleményem szerint olyan piros nem lesz a hennától a hajad,amilyet szeretnél.Ilyen mesterséges színt csak szintetikusokkal lehet elérni.

Remélem segítettem,még ha nem is azt a választ kaptad,amit szerettél volna és szívesen segítek még,ha tudok. Számomra is ingoványos talaj ez még és ilyen formán jó az információkat megosztani.

2015. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hogy árnyalatùnak hívják, nekem barna :D az indigóról azt hallottam hogy jó, de nekem azzal sincs tapasztalatom.
2015. jan. 13. 15:22
 9/12 A kérdező kommentje:
Az eleje lemaradt . Szóval Aszkorbinsavval szívom le a feketét a hajamról. Csak sokat volt festve és makacs de már kopott azért. Hajfestéket nem is akarok már többet használni, pedig ùgy tényleg megtalálnám az ideális színt. Intenzívebb vöröst szeretnék, de naturál módon nem biztos hogy menni fog. Nem vagyok tisztában igazából a színek árnyalataival sem nagyon.
2015. jan. 13. 15:30
 10/12 A kérdező kommentje:
A saját hajszínemet sem tudom hogy milyen árnyalatù, nekem csak barna.
2015. jan. 13. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!