Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » The ordinary termékek használa...

The ordinary termékek használata, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szükségem volna segítségre,

rendeltem ma a kombinált típusú bőrömre pár terméket amit szeretnék beépíteni a rutinomba.

De nem tudom eldönteni, kezdőként hogy melyiket melyikkel együtt használhatom. Reggel illetve este.

Ebben szeretnék segítséget kérni, ebben jártasban.

Lactic Acid 5% +HA; Niacinamide 10% + Zinc 1%; Retinol 1% in Squakane és C-Glow.

Ezeket azért rendeltem főként, hogy a bőröm T zónájában ne legyen zsíros a bőröm, a mitesszerek halványuljanak és a bőröm puha legyen és táplált.

Köszönöm a segítséget!!!



#retinol #The Ordinary #niacinamid #C-Glow #Lactic acid
2020. ápr. 14. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A tejsavat és a retinolt este szokták használni.

A c glow mehet reggel, a nia pedig reggel és este is.


Először egyszerre egyet próbálj ki(főleg a tejsav és retinolbol) mert nem tudni, hogy fog reagálni rá a bőröd. Kezdetben a tejsavat elég 2-3 alkalommal hasznalni és ha hamlik a bőröd ritkitani, ha semmi ilyesmi, akkor sűrűbben is lehet használni. A retinolt viszont tényleg elég egy héten 1-2 alkalommal használni. A többi mehet minden nap.

Egyébként a skinsmartnak van YouTube csatornaja és ott nagyon sokmindenre megkapod a választ.

2020. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 prebekaa ***** válasza:
45%
Én pl reggel szoktam a nia-t este meg a lactic acidot használni. De az nagyon fontos hogy a nia-t ne keverd a c-vitaminnal, mert a c-vitamin így nem fog annyira érvényesülni mint amennyire valójában tudna. Szerintem a legjobb kombo reggel a retinol és a nia, este meg a sav és a c vitamin, reggelente te pedig fényvédő kötelezően. A skinsmarton viszont tényleg nézegess körül egy kicsit. Minden terméknél ott van hogy mit mivel szabad és mivel nem. :)
2020. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Remek. Köszönöm a válaszokat.

Meg nézegettem de azért szerettem volna biztosra menni, hogy ki hogy használja a való életben őket. :)

Megpróbálom így, ahogy írtátok.

Egyébként nektek hogyan alakult a bőrötök állapota?

2020. ápr. 14. 17:50
 4/8 prebekaa ***** válasza:
96%
Nekem is kombinált a bőröm így elsősorban nekem is azok a problémáim mint neked. A nia-ért oda meg vissza vagyok, a lactic acid(nekem 10%os van) pedig szintén sokat segített. Néha nem éreztem mondjuk elég erősnek így megrendeltem nemrég a 30% AHA és 2% BHA hámlasztót. Arról még véleményt sajnos nem tudok mondani mert ma fogom kipróbálni először. Egyedül a szeplőim miatt aggódok semmi másért, mert aránylag halványak és kevéske is van. És nagyon nem szeretném ha eltűnögetnének mert az az egyetlen amit a kezdetektől szeretek az arcomban. :) Az arcom meg nem is tudom mikor volt utoljára ennyire egészséges és puha. Persze ciklusod idején ne várj csodát semmitől, számomra lehetetlen hogy akkor szép legyen az arcbőröm.
2020. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Azért nagy szerencséd van, hogy nem csak olyanokat vettél, amik ütik egymást.


Az Ordinary eredeti angol oldalán sok okosság van.

2020. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Valamennyire próbáltam utána olvasni, hogy mégis melyik miben üti egymást. És láttam, hogy a C-vitaminos szérumot jobb nem használni a nia-val. Csak a többiben nem voltam biztos. De tegnap megnéztem a skinsmart videóit. És pl láttam hogy a retinol és a nia akár jól is működhet egymással.

Valószínű a nia-t fogom kétnaponta első körben használni a retinollal. A hámlasztást a kimaardt napokon. A c-vitamin pedig szerintem mehetne minden reggel. Gondolom ő nem okoz problémát a bőrnek, inkább táplálja.

2020. ápr. 15. 08:58
 7/8 anonim válasza:
Nekem lenne egy kérdésem feléd, hogy honnan vetted? Mert már minden weboldalt átkutattam, de sehol nem találtam Niacinamide 10% + Zinc 1% fajtájút.
2020. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Reggel nem használnék retinolt, se hámlasztót, azokat este. Reggel Niacinamide-ot és EUK-ot, ez nekem sokkal jobban bejön, mint a C vitamin. (EUK üti a C vitamin-t.)


C vitaminból a port használom, keverve a Resveratrol-lal, előtte Amino Acid, utána B Oil-lal kevert hidratáló. Retinol és Alpha Lipoic Acid váltott napokon.


Amino és B megy minden este, mert azokat mindennel lehet használni.

2020. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!