Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell normális szemöldököt...

Hogy kell normális szemöldököt csinálni?

Figyelt kérdés
Szemceruzával próbáltam életemben először, de kész katasztrófa lett 😂 Itt egy kép: [link]
2020. ápr. 14. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂de cuki vagy :)


Szerintem keress fel egy kozmetikust, hogy egy hozzád illő formára szedje a szemöldöködet, utána könnyebb lesz. Mert szerintem a formája nem a legjobb. Mármint a sajátodnak elsősorban.

2020. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
XDDddd
2020. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ez tényleg katasztófa lett. 😂😂 De ne add fel!

Szerintem is érdemes lenne kicsit alakítani a formáján. Utána ezeket tanácsolnám: a ceruzát ne nyomd rá, csak halványan rajzold meg a körvonalat (és ne húzd ennyire túl az eredeti vonalán). Ezután a belsejét szemöldökporral töltsd ki, az természetesebb hatást fog kelteni, mintha az egészet ceruzával csinálnád. Egyébként csomó fajta eszköz van szemöldökre, pl. ceruza, por, spirál, pomádé, kísérletezd ki, neked melyik válik be leginkább, és nézz sok videót youtubeon! 😀

(Amúgy most eszembe jutott, hogy anno az elején én ennél csúnyábbakat is összehoztam... 😂 A sötét múlt)

2020. ápr. 15. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Először fel kellene keresned egy jó kozmit, aki csinál neked egy normális formát. Utána szemöldökformázóval (nem csipesszel!) tudod karbantartani. A cerzuát mindig jól hegyezd ki, és apró vékony mozdulatokkal színezd ki a szemöldöket. A végén vagy használj korrektort a körvonalára, vagy töröld át óvatosan a széleket egy fültisztítóval. De amúgy ne aggódj, először mindenki botrányos szemöldököt csinál magának. :D Ehhez sok rutin kell.
2020. ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!